See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van verscheidene afvalzakken voor een periode van maximum vier jaar
Beschreibung: Deze opdracht omvat het leveren van volgende verscheidene afvalzakken voor een periode van maximum vier jaar: - Perceel 1: Zwerfvuilzakken; - Perceel 2: Transparante grijze afvalzakken voor containers 240 L; - Perceel 3: Transparante, bleekgrijze afvalzakken voor afvalcontainers van het type Molok 200 en 300; - Perceel 4: Transparante witte afvalzakken voor stadsdiensten. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne Kennung: PPP03T-8317/6382/6100.L.031
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Transparante donkergrijze of zwarte zwerfvuilzakken
Beschreibung: Transparante donkergrijze of zwarte zwerfvuilzakken
Interne Kennung: 6100.L.031_1
Los: LOT-0002
Titel: Transparante grijze afvalzakken voor containers 240L
Beschreibung: Transparante grijze afvalzakken voor containers 240L
Interne Kennung: 6100.L.031_2
Los: LOT-0003
Titel: Transparante bleekgrijze afvalzakken voor containers van het type Molok 200 en 300
Beschreibung: Transparante bleekgrijze afvalzakken voor containers van het type Molok 200 en 300
Interne Kennung: 6100.L.031_3
Los: LOT-0004
Titel: Transparante witte afvalzakken voor stadsdiensten
Beschreibung: Transparante witte afvalzakken voor stadsdiensten
Interne Kennung: 6100.L.031_4