2. Verfahren
Verfahren
Titel: Erkenningsregeling Kalkproducten Samenwerkende Drinkwater Bedrijven
Beschreibung: Erkenningsregeling van de samenwerkende drinkwaterbedrijven in Nederland voor de levering van kalkproducten in de onderstaande categorieën. K1 Calciumoxide (CaO) (ongeblusde kalk) K2 Calciumhydroxide (Ca(OH)2) (gebluste kalk) K3 Kalkmelk K4 Calciumcarbonaat (CaCO3) (marmer)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14311100 Natürliches Kalzium
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14311000 Natürliches Kalzium, Aluminiumkalziumphosphat und rohe natürliche Kaliumsalze, 14320000 Chemische Mineralien
5. Los
Los: LOT-0000