429453-2025 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Transport dzieci niepełnosprawnych 2025/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTransport dzieci niepełnosprawnych 2025/2026
Beschreibung10. Przedmiot zamówienia. 10.1. Przedmiotem zamówienia jest transport niepełnosprawnych dzieci, uczniów i młodzieży do szkół i placówek oświatowych w okresie od 01.09.2025 r. do 31.08.2026 r. 10.2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie m.in.: 10.2.1. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do wykonania usługę transportową związaną z realizacją obowiązku określonego w art. 32 ust. 6 i art. 39 ust.4 Ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo oświatowe (tj. Dz.U. z 2024 r., poz. 737 z późn.zm.), polegającą na dowożeniu niepełnosprawnych dzieci, tj. wychowanków, uczniów i młodzieży uczęszczających do przedszkoli, szkół podstawowych, i ponadpodstawowych, w tym do szkół specjalnych i ośrodków szkolno – wychowawczych, zamieszkałych w Warszawie na terenie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy (dalej: „Dzieci” lub „Dziecko”). 10.2.2. Usługa będzie obejmowała transport na trasie dom–szkoła–dom wraz z zapewnieniem Dzieciom opieki w czasie dowożenia we wszystkie dni nauki szkolnej lub zajęć rewalidacyjno-wychowawczych, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2025/26 oraz akcje „Zima w mieście”, „Lato w mieście”. 10.2.3. W przypadku pojazdów elektrycznych, przeznaczonych do realizacji zamówienia, Zamawiający nie dopuszcza ich ładowania w trakcie realizacji kursów na trasie: dom -szkoła lub szkoła – dom. 10.2.4. Usługą będzie objętych 30 Dzieci, zgodnie z Załącznikiem do umowy „Formularz cenowy”, zwanym dalej „załącznikiem nr 1 do umowy”.. . 10.2.5. Zamawiający oświadcza, iż powierzy Wykonawcy realizację przedmiotu umowy, określonego w § 1 ust. 1 o wartości minimalnej wynoszącej 50 % wynagrodzenia za przedmiot umowy opisanego w § 8 ust. 1. PPU. Zamawiający przewiduje w postępowaniu zastosowanie art. 139 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej ustawa Pzp). Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne KennungPN.26.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung10. Przedmiot zamówienia. 10.1. Przedmiotem zamówienia jest transport niepełnosprawnych dzieci, uczniów i młodzieży do szkół i placówek oświatowych w okresie od 01.09.2025 r. do 31.08.2026 r. 10.2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie m.in.: 10.2.1. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do wykonania usługę transportową związaną z realizacją obowiązku określonego w art. 32 ust. 6 i art. 39 ust.4 Ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo oświatowe (tj. Dz.U. z 2024 r., poz. 737 z późn.zm.), polegającą na dowożeniu niepełnosprawnych dzieci, tj. wychowanków, uczniów i młodzieży uczęszczających do przedszkoli, szkół podstawowych, i ponadpodstawowych, w tym do szkół specjalnych i ośrodków szkolno – wychowawczych, zamieszkałych w Warszawie na terenie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy (dalej: „Dzieci” lub „Dziecko”). 10.2.2. Usługa będzie obejmowała transport na trasie dom–szkoła–dom wraz z zapewnieniem Dzieciom opieki w czasie dowożenia we wszystkie dni nauki szkolnej lub zajęć rewalidacyjno-wychowawczych, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2025/26 oraz akcje „Zima w mieście”, „Lato w mieście”. 10.2.3. W przypadku pojazdów elektrycznych, przeznaczonych do realizacji zamówienia, Zamawiający nie dopuszcza ich ładowania w trakcie realizacji kursów na trasie: dom -szkoła lub szkoła – dom. 10.2.4. Usługą będzie objętych 30 Dzieci, zgodnie z Załącznikiem do umowy „Formularz cenowy”, zwanym dalej „załącznikiem nr 1 do umowy”.. . 10.2.5. Zamawiający oświadcza, iż powierzy Wykonawcy realizację przedmiotu umowy, określonego w § 1 ust. 1 o wartości minimalnej wynoszącej 50 % wynagrodzenia za przedmiot umowy opisanego w § 8 ust. 1. PPU.