429497-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen – ZAJIŠTĚNÍ PROJEKČNÍCH A INŽENÝRSKÝCH ČINNOSTÍ PRO DOČASNÁ OPATŘENÍ NA TRASE NTK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAJIŠTĚNÍ PROJEKČNÍCH A INŽENÝRSKÝCH ČINNOSTÍ PRO DOČASNÁ OPATŘENÍ NA TRASE NTK
BeschreibungPředmětem Veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude poskytnutí projekčních a inženýrských činností pro vybudování provizorních/dočasných staveb či stavebních opatření umožňující bezpečný průjezd transportní soupravy a přepravu NTK, v rámci Středočeského kraje, Kraje Vysočina a Pardubického kraje.
Interne KennungN006/24/V00026832
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZavedení dynamického nákupního systému
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
LosLOT-0001