2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie projektu i budowa mieszkań przy ul. Ogrodowej / Malinowej w Czeladzi – Etap II
Beschreibung: Wykonanie projektu i budowa mieszkań przy ul. Ogrodowej / Malinowej w Czeladzi – dla ETAPU II, na działkach nr 12394 i 12395, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w niniejszej SWZ, Planie Miejscowym oraz zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Etap II podzielony zostanie na 2 następujące zadania: • Zadanie 1 - wykonanie dokumentacji projektowej wykonawczej w zakresie budynków dla Etapu II (budynki A1, A2 i A3) i dokumentacji budowlano-wykonawczej w zakresie przyłączy i sieci dla Etapu II, • Zadanie 2 - roboty budowlane w zakresie Etapu II (budynki A1, A2 i A3), wykonanie zagospodarowania, przyłączy i sieci w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla bud. A1, A2 i A3, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla bud. A1, A2 i A3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdz. III SWZ oraz w załączniku 13a do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 562166-2025
Interne Kennung: ZP/4/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45313100 Installation von Aufzügen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001