2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie mobilnych usług telekomunikacyjnych
Beschreibung: Krótki opis przedmiotu zamówienia 1.1 świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług telekomunikacyjnych przez okres 36 miesięcy (albo do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację Umowy), od 01.05.2026 roku. Świadczone usługi telekomunikacyjne zapewniać mają między innymi: łączność głosową (wychodzące i przychodzące połączenia krajowe, międzynarodowe i roamingowe), tekstową (SMS), multimedialną (MMS), transmisji danych i dostępu do zasobów Internetu. Realizacja usług odbywać się będzie poprzez wykorzystanie terminali komórkowych posiadanych przez Zamawiającego oraz nowych kart SIM dostarczonych przez Wykonawcę (bez dodatkowych kosztów po stronie Zamawiającego w przypadku zmiany dotychczasowego operatora) albo posiadanych przez Zamawiającego kart SIM (w przypadku wyboru dotychczasowego Wykonawcy). 1.2. zapewnienie dostępu do sieci telefonii komórkowej obejmującej 97% powierzchni kraju, w tym we wszystkich budynkach zajmowanych przez Zamawiającego na terenie kraju, na poziomie umożliwiającym swobodną realizację połączeń głosowych (wychodzące i przychodzące połączenia krajowe i międzynarodowe) z uwzględnieniem braku możliwości zapewnienia łączności w każdym miejscu z uwagi na wystąpienie przeszkód będących poza kontrolą Wykonawcy. 1.3. dostawa do 1 750 kart SIM, 1.4. zgrupowanie wszystkich numerów komórkowych w jedną sieć korporacyjną, 1.5. zapewnienie wsparcia technicznego i nadzoru nad realizowanym zamówieniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 122610-2026
Interne Kennung: BP.260.50.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Szczegółowy opis warunków skorzystania z prawa opcji znajduje się w § 2 PPU.