2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW w Białej Podlaskiej: Usługi zimowego utrzymania dróg dla pieszych i rowerów położonych wzdłuż dróg wojewódzkich tj. odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej w sezonach 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zimowego utrzymania dróg dla pieszych i rowerów dojść do przejść dla pieszych, peronów przystankowych oraz azylów na jezdni położonych wzdłuż dróg wojewódzkich tj. odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej w sezonach 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029. Przez pojęcie drogi dla pieszych i rowerów należy rozumieć również przejścia dla pieszych wraz z dojściami, przejazdy dla rowerów, wysepek dzielących i azyli dla pieszych oraz dojść do przystanków komunikacji publicznej.
Interne Kennung: R1.ST.372.6.2026.ks
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura uproszczona w związku z opublikowanym wstępnym ogłoszeniem informacyjnym. Numer publikacji ogłoszenia: 100226-2026 Numer wydania Dz.U.S: 29/2026 Data publikacji: 11/02/2026.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793.), zwanej dalej ustawą Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Odśnieżanie i posypywanie piaskiem dróg dla pieszych i rowerów położonych przy ul. Żelechowskiej, Świderskiej, Międzyrzeckiej w Łukowie oraz w m. Karwacz.
Beschreibung: Zadanie nr 1 Planowana ilość wykonywania usługi w każdym sezonie: Odśnieżanie dróg dla pieszych i dróg dla rowerów z posypywaniem piaskiem przy występowaniu śliskości - 20 Zwalczanie śliskości na drogach dla pieszych i droga dla rowerów - 10
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Odśnieżanie i posypywanie piaskiem dróg dla pieszych i rowerów położonych przy ul. Zahajkowskiej, Jelnickiej, Narutowicza, Partyzantów, Radzyńskiej i Lubelskiej w Międzyrzecu Podlaskim
Beschreibung: Zadanie nr 2 Planowana ilość wykonywania usługi w każdym sezonie: Odśnieżanie dróg dla pieszych i dróg dla rowerów z posypywaniem piaskiem przy występowaniu śliskości - 20 Zwalczanie śliskości na drogach dla pieszych i droga dla rowerów- 10.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Odśnieżanie i posypywanie piaskiem dróg dla pieszych i rowerów położonych przy ul. Piłsudskiego i ul. Sikorskiego w Stoczku Łukowskim oraz w m. Zgórznica
Beschreibung: Zadanie nr 3 Planowana ilość wykonywania usługi w każdym sezonie: Odśnieżanie dróg dla pieszych i dróg dla rowerów z posypywaniem piaskiem przy występowaniu śliskości - 20 Zwalczanie śliskości na drogach dla pieszych i drogach dla rowerów - 10.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Odśnieżanie i posypywanie piaskiem dróg dla pieszych i rowerów położonych przy ul. Męczenników Unickich i Wojska Polskiego w Terespolu.
Beschreibung: Zadanie nr 4 Planowana ilość wykonywania usługi w każdym sezonie: Odśnieżanie dróg dla pieszych i dróg dla rowerów z posypywaniem piaskiem przy występowaniu śliskości - 20 Zwalczanie śliskości na drogach dla pieszych i drogach dla rowerów - 10
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Odśnieżanie i posypywanie piaskiem dróg dla pieszych i rowerów położonych w m. Dubica.
Beschreibung: Zadanie nr 5 Planowana ilość wykonywania usługi w każdym sezonie : Odśnieżanie dróg dla pieszych i dróg dla rowerów z posypywaniem piaskiem przy występowaniu śliskości - 20 Zwalczanie śliskości na drogach dla pieszych i drogach dla rowerów - 10.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Odśnieżanie i posypywanie piaskiem dróg dla pieszych i rowerów położonych w m. Bohukały, Krzyczew i Neple na terenie gminy Terespol
Beschreibung: Zadanie nr 6 Planowana ilość wykonywania usługi w każdym sezonie: Odśnieżanie dróg dla rowerów i dróg dla rowerów z posypywaniem piaskiem przy występowaniu śliskości - 20 Zwalczanie śliskości na drogach dla pieszych i drogach dla rowerów - 10
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Odśnieżanie i posypywanie piaskiem dróg dla pieszych i rowerów położonych w m. Lechuty Duże, Łobaczew Duży i Lebiedziew na terenie gminy Terespol.
Beschreibung: Zadanie nr 7 Planowana ilość wykonywania usługi w każdym sezonie: Odśnieżanie dróg dla rowerów i dróg dla rowerów z posypywaniem piaskiem przy występowaniu śliskości - 20 Zwalczanie śliskości na drogach dla pieszych i drogach dla rowerów - 10