See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów leczniczych do Pomorskiego Centrum Reumatologicznego im. dr Jadwigi Titz-Kosko w Sopocie Sp. z o.o., w podziale na 67 pakietów
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków i produktów leczniczych do Pomorskiego Centrum Reumatologicznego im. dr Jadwigi Titz - Kosko w Sopocie Sp. z o. o. w podziale na 67 pakietów – oferty częściowe Pakiet nr 1 – środki narkotyczne, przeciwbólowe Pakiet nr 2 – witaminy, prowitaminy, suplementy diety Pakiet nr 3 – przeciwnowotworowe i immunomodulujące Pakiet nr 4 – anaestetica środki znieczulające Pakiet nr 5 – produkty lecznicze używane w chorobach tarczycy i cukrzycy Pakiet nr 6 – produkty lecznicze dla krwi oraz organów krwiotwórczych Pakiet nr 7 – roztwory lecznicze – płyny infuzyjne i immunoglobuliny Pakiet nr 8 – produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu Pakiet nr 9 – produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego Pakiet nr 10 – środki moczopędne i potas Pakiet nr 11 – produkty lecznicze dla układu nerwowego Pakiet nr 12 – produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego rozszerzające naczynia mózgowe oraz leki poprawiające pracę mózgu Pakiet nr 13 – preparaty hormonalne o działaniu ogólnoustrojowym Pakiet nr 14 – środki przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwreumatyczne Pakiet nr 15 – produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego Pakiet nr 16 – środki antybakteryjne – antybiotyki do użytku ogólnoustrojowego Pakiet nr 17 – środki antybakteryjne – antybiotyki do użytku ogólnoustrojowego Pakiet nr 18 - środki antyseptyczne Pakiet nr 19 – preparaty antyhistaminowe do użytku ogólnoustrojowego ) Pakiet nr 20 – środki lecznicze dla układu oddechowego Pakiet nr 21 – myorelaxantia leki zwiotczające Pakiet nr 22 – antybakteryjne, chemioterapeutyki, chinolony, środki stosowane w robaczycach, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne Pakiet nr 23 – ibandronowy kwas Pakiet nr 24 – środki stosowane w okulistyce, środki do ucha i nosa Pakiet nr 25 – produkty lecznicze stosowane w leczeniu dermatologicznym Pakiet nr 26 – różne produkty oraz szczepionki Pakiet nr 27 – varia – różne produkty lecznicze Pakiet nr 28 – sekukinumabum Pakiet nr 29 – varia – różne produkty lecznicze Pakiet nr 30 – varia – różne produkty lecznicze Pakiet nr 31 – etanerceptum Pakiet nr 32 – etanerceptum Pakiet nr 33- pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego Pakiet nr 34 – denozumabum Pakiet nr 35 – varia – różne produkty lecznicze Pakiet nr 36 – infliximabum Pakiet nr 37 – rituximabum Pakiet nr 38 – leflunomidum Pakiet nr 39 – adalimumabum Pakiet nr 40 – risankizumabum Pakiet nr 41 – tocilizumabum Pakiet nr 42 – acidum zoledronicum Pakiet nr 43 – bimekizumabum Pakiet nr 44 – certolizumabum Pakiet nr 45 – preparaty do żywienia doustnego i dojelitowego Pakiet nr 46 – golimumabum Pakiet nr 47 – odczynniki i środki kontrastowe Pakiet nr 48 – szczepionka przeciw grypie Pakiet nr 49 – varia – różne produkty lecznicze Pakiet nr 50 – adalimumabum Pakiet nr 51 – odczynniki i środki kontrastowe Pakiet nr 52 – substancje Pakiet nr 53 – roztwory lecznicze – płyny infuzyjne Pakiet nr 54 – tofacitinibum Pakiet nr 55 – baricitinib Pakiet nr 56 – iksekizumab Pakiet nr 57 – etanerceptum Pakiet nr 58 – varia– różne produkty lecznicze Pakiet nr 59 – upadacytynib Pakiet nr 60 – varia (różne) Pakiet nr 61 – guselkumabum Pakiet nr 62 – filgotynib Pakiet nr 63 – pamidronian disodowy Pakiet nr 64 – anakinra Pakiet nr 65– nintedanib Pakiet nr 66- romosozumab Pakiet nr 67 - anifrolumab Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Przystępując do przetargu Wykonawca jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości: P2 462,31 zł , P3 286,80 zł, P4 492,19 zł P7 3 163,62 zł , P8 242,86 zł, P9 210,79 zł, P11 219,18 zł , P13 657,84 zł, P14 390,28 zł, P16 734,34 zł , P17 827,26 zł , P18 354,64 zł, P26 218,12 zł P27 902,73 zł , P28 45 107,22 zł, P30 434,88 zł, P31 1 133,33 zł, P32 54 378,00 zł , P35 410,26 zł, P36 2 668,87 zł , P37 976,50 zł, , P39 63 000,00 zł , P40 1 546,30 zł , P41 64 954,90 zł, , P43 6 393,75 zł , P44 39 104,88 zł , P46 34 416,62 zł P47 717,55 zł , P49 452,65 zł, P50 555,55 zł , P51 2 347,20 zł P54 8 394,76 zł P55 7 459,26 zł P56 19 199,10 zł P57 1 050,93 zł P58 725,64 zł P59 35 648,00 zł P61 2 155,56 zł P62 1 259,26 zł P63 214,20 zł P64 2 530,65 zł P65 1 720,74 zł P66 3 328,87 zł P67 1 591,40 zł Do Pakietów nr 1, 5, 6, 10, 12, 15, 19-25, 29, 33-34, 38, 42, 45, 48, 52, 53, 60 wadium nie jest wymagane
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33615000 Antidiabetika, 33616000 Vitamine, 33617000 Mineralstoffe, 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System, 33622300 Diuretika, 33622400 Vasoprotektoren, 33622500 Hämorridenmittel zur topischen Anwendung, 33631000 Dermatika, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem, 33632200 Muskelrelaxanzien, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33642300 Schilddrüsentherapie, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung, 33651500 Immunsera und Immunglobuline, 33651600 Impfstoffe, 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33661100 Anästhetika, 33661200 Analgetika, 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33675000 Antihistaminika zur systemischen Anwendung, 33690000 Varia, 33621200 Antihämorrhagika, 33692000 Arzneimittellösungen, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33621300 Antianämika
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – środki narkotyczne, przeciwbólowe
Beschreibung: 11 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – WITAMINY,PROWITAMINY,SUPLEMENTY DIETY
Beschreibung: 21 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33616000 Vitamine, 33617000 Mineralstoffe
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 – PRZECIWNOWOTWOROWE I IMMUNOMODULUJĄCE
Beschreibung: 15 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 – ANAESTETICA- ŚRODKI ZNIECZULAJĄCE
Beschreibung: 7 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 – PRODUKTY LECZNICZE UŻYWANE W CHOROBACH TARCZYCY I CUKRZYCY
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33642300 Schilddrüsentherapie, 33615000 Antidiabetika
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 – PRODUKTY LECZNICZE DLA KRWI ORAZ ORGANÓW KRWIOTWÓRCZYCH
Beschreibung: 8 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 – ROZTWORY LECZNICZE - PŁYNY INFUZYJNE I IMMUNOGLOBULINY
Beschreibung: 37 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 – PRODUKTY LECZNICZE DLA PRZEWODU POKARMOWEGO I METABOLIZMU
Beschreibung: 22 pozycje
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 – PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO
Beschreibung: 50 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 – ŚRODKI MOCZOPĘDNE I POTAS
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622300 Diuretika, 33617000 Mineralstoffe
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 – PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU NERWOWEGO
Beschreibung: 47 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 – PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO ROZSZERZAJĄCE NACZYNIA MÓZGOWE ORAZ LEKI POPRAWIAJĄCE PRACE MÓZGU
Beschreibung: 9 pozycji
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 – PREPARATY HORMONALNE O DZIAŁANIU OGÓLNOUSTROJOWYM
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33642000 Systemische Hormonpräparate, exkl. Sexualhormone und Insuline
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 – ŚRODKI PRZECIWBÓLOWE, PRZECIWZAPALNE I PRZECIWREUMATYCZNE
Beschreibung: 38 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika, 33661200 Analgetika
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15 – PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16 – ŚRODKI ANTYBAKTERYJNE - ANTYBIOTYKI DO UŻYTKU OGÓLNOUSTROJOWEGO
Beschreibung: 40 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17 – ŚRODKI ANTYBAKTERYJNE - ANTYBIOTYKI DO UŻYTKU OGÓLNOUSTROJOWEGO
Beschreibung: 30 pozycji
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18 – ŚRODKI ANTYSEPTYCZNE
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19 – PREPARATY ANTYHISTAMINOWE DO UŻYTKU OGÓLNOUSTROJOWEGO
Beschreibung: 10 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33675000 Antihistaminika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20 – ŚRODKI LECZNICZE DLA UKŁADU ODDECHOWEGO
Beschreibung: 31 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET 21 – MYORELAXANTIA – LEKI ZWIOTCZAJĄCE
Beschreibung: 5 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33632200 Muskelrelaxanzien
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET 22 – ANTYBAKTERYJNE, CHEMIOTERAPEUTYKI, CHINOLONY, ŚRODKI STOSOWANE W ROBACZYCACH, PRZECIWWIRUSOWE I PRZECIWGRZYBICZE
Beschreibung: 23 pozycje
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33691200 Anthelmintika, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET 23 - IBANDRONOWY KWAS
Beschreibung: 1 pozycja
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET 24 - ŚRODKI STOSOWANE W OKULISTYCE, ŚRODKI DO UCHA I NOSA
Beschreibung: 16 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET 25 – PRODUKTY LECZNICZE STOSOWANE W LECZENIU DERMATOLOGICZNYM
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631000 Dermatika, 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET 26 – RÓŻNE PRODUKTY ORAZ SZCZEPIONKI
Beschreibung: 20 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET 27 – VARIA RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET 28 – SEKUKINUMABUM
Beschreibung: 2 pozycje
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET 29 – VARIA RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET 30 –VARIA RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE
Beschreibung: 19 pozycji
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET 31 – ETANERCEPTUM
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32 ETANERCEPTUM
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET 33 - Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661700 Andere Mittel für das Nervensystem
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET 34 - DENOZUMABUM
Los: LOT-0035
Titel: PAKIET 35 - Varia Różne Produkty Lecznicze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33690000 Varia
Los: LOT-0036
Titel: PAKIET 36 – INFLIXIMABUM
Los: LOT-0037
Titel: PAKIET 37 – RITUXIMABUM
Los: LOT-0038
Titel: PAKIET 38 – LEFLUNOMIDUM
Los: LOT-0039
Titel: PAKIET 39 – ADALIMUMABUM
Los: LOT-0040
Titel: PAKIET 40 – Risankizumabum
Los: LOT-0041
Titel: PAKIET 41 - TOCILIZUMABUM
Los: LOT-0042
Titel: PAKIET 42 - ACIDUM ZOLEDRONICUM
Los: LOT-0043
Titel: PAKIET 43 - BIMEKIZUMABUM
Los: LOT-0044
Titel: PAKIET 44 - CERTOLIZUMABUM
Los: LOT-0045
Titel: PAKIET 45 - PREPARATY DO ŻYWIENIA DOUSTNEGO I DOJELITOWEGO
Beschreibung: 12 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0046
Titel: PAKIET 46 - GOLIMUMABUM
Los: LOT-0047
Titel: PAKIET 47 – ODCZYNNIKI I ŚRODKI KONTRASTOWE
Beschreibung: 6 pozycji
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0048
Titel: PAKIET 48 – SZCZEPIONKA PRZECIW GRYPIE
Los: LOT-0049
Titel: PAKIET 49 –VARIA RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE
Beschreibung: 49 pozycji
Los: LOT-0050
Titel: PAKIET 50 – ADALIMUMABUM
Los: LOT-0051
Titel: PAKIET 51 – ODCZYNNIKI I ŚRODKI KONTRASTOWE
Los: LOT-0052
Titel: PAKIET 52 – SUBSTANCJE
Beschreibung: 17 pozycji
Los: LOT-0053
Titel: PAKIET 53 - ROZTWORY LECZNICZE - PŁYNY INFUZYJNE
Beschreibung: 4 pozycje
Los: LOT-0054
Titel: PAKIET 54 TOFACYTYNIBUM
Los: LOT-0055
Titel: PAKIET 55 – BARICITINIB
Los: LOT-0056
Titel: PAKIET 56 – IKSEKIZUMAB
Los: LOT-0057
Titel: PAKIET 57 – ETANERCEPTUM
Los: LOT-0058
Titel: PAKIET 58 –VARIA RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE
Los: LOT-0059
Titel: PAKIET 59 – UPADACYTYNIB
Los: LOT-0060
Titel: PAKIET 60 – VARIA (RÓŻNE)
Los: LOT-0061
Titel: PAKIET 61 – GUSELKUMABUM
Los: LOT-0062
Titel: PAKIET 62 – FILGOTYNIB
Los: LOT-0063
Titel: PAKIET 63 – PAMIDRONIAN DISODOWY
Los: LOT-0064
Titel: PAKIET 64 – ANAKINRA
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
Los: LOT-0065
Titel: PAKIET 65 – NINTEDANIB
Los: LOT-0066
Titel: PAKIET 66 – ROMOSOZUMAB
Los: LOT-0067
Titel: PAKIET 67 – ANIFROLUMAB