2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług publicznych w zakresie publicznego transportu zbiorowego w przewozach kolejowych na linii komunikacyjnej Opole Główne – Fosowskie – Lubliniec – Pyrzowice Lotnisko
Beschreibung: Zamówienie dotyczy zamiaru bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług publicznych w zakresie publicznego transportu zbiorowego w przewozach kolejowych na linii komunikacyjnej Opole Główne – Fosowskie – Lubliniec – Pyrzowice Lotnisko na okres 4 lipca 2026 r. – 12 grudnia 2026 r.
Interne Kennung: DIG-RTG.8060.62.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Eisenbahnverkehr
Haupteinstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001