2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi przygotowania i dostarczania posiłków do CZMZ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi całodziennego żywienia pacjentów hospitalizowanych w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o. o. w Żyrardowie, we wszystkie dni tygodnia (we wszystkie dni w roku) przez cały okres realizacji zamówienia, polegającej w szczególności na: 1) wytwarzaniu i dostarczaniu posiłków zgodnie z katalogiem diet obowiązującym u Zamawiającego, prawidłową wartością energetyczną i odżywczą, 2) dystrybucji posiłków na oddziały szpitalne (na szafkę przyłóżkową pacjenta), 3) wydawaniu posiłków pacjentom z zapewnieniem utrzymania obowiązujących temperatur, jakości i higieny, 4) odbieraniu od pacjentów brudnej zastawy i resztek pozostałych po posiłkach, 5) myciu i dezynfekcji odebranych z oddziałów naczyń, termosów, sztućców itp., 6) myciu i dezynfekcji wózków (i innych przedmiotów) służących do transportu/ rozdawania posiłków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: 2.1 Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, 2.2 Załącznik nr 2 do SWZ – Wzór umowy.
Interne Kennung: CZMZ/2500/25/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001