See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PŁYNÓW INFUZYJNYCH, PREPARATÓW DO ŻYWIENIA DOJELITOWEGO I POZAJELITOWEGO WRAZ Z OPRZYRZĄDOWANIEM, MATERIAŁY DO TERAPII NERKOZASTĘPCZEJ WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATÓW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego wraz z oprzyrządowaniem oraz dostawa materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych wraz z dzierżawą 2 aparatów. Szczegółowy opis w SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung, 33181000 Ausrüstung für Nierendialyse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Temat: Pakiet nr 1 – Płyny infuzyjne i preparaty do żywienia pozajelitowego I
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Płyny infuzyjne i preparaty do żywienia pozajelitowego II
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Preparaty do żywienia dojelitowego wraz z oprzyrządowaniem
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.3 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Płyny infuzyjne i preparaty do żywienia pozajelitowego III
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.4 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Mieszanki mlek
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.5 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Roztwór do irygacji wewnątrzgałkowej
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.6 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Dostawa materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych wraz z dzierżawą aparatów do terapii nerkozastępczej
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.7 do SWZ