2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: Horizon B.V. is voornemens om in februari 2025 een openbare aanbestedingsprocedure te publiceren voor accountantsdiensten. Aanleiding is dat de overeenkomst met de huidige opdrachtnemer afloopt en de waarde van deze dienst het Europese drempelbedrag voor leveringen en diensten overschrijdt. €1.050.000,00
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Horizon B.V. is voornemens om in februari 2025 een openbare aanbestedingsprocedure te publiceren voor accountantsdiensten. Aanleiding is dat de overeenkomst met de huidige opdrachtnemer afloopt en de waarde van deze dienst het Europese drempelbedrag voor leveringen en diensten overschrijdt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision, 79212500 Buchhaltungsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: De opdracht betreft: 1. De jaarlijkse controleverklaring: a) Controle van de jaarrekeningen en subsidiestroom provincie, inclusief accountantsverklaringen. Dit resulteert in twee accountantsverslagen: Het eerste accountantsverslag is voor Horizon B.V. en alle fondsen. Het tweede accountantsverslag is voor het TMI POC Fonds Flevoland B.V. Opdrachtnemer dient de verslagen ook te bespreken met het management, de bestuurder, de Raad van Commissarissen en de algemene vergaderingen van aandeelhouders. b) Het uitvoeren van en rapporteren over de jaarlijkse interim-controle (dit resulteert in één managementletter voor Horizon en alle fondsen) gericht op de beheersing van de werkprocessen en systemen en de daarbij te onderkennen risico’s. De rapportage van de uitkomsten gebeurt in de vorm van een managementletter, die Opdrachtnemer ook met het management, de bestuurder en de Raad van Commissarissen bespreekt; c) Toetsing op naleving van de Corporate Governance Code voor het Groeifonds; d) Voorzien in een natuurlijke adviesfunctie richting controller, het management, het bestuur en de rest van de organisatie. Zowel op eigen initiatief als op verzoek van Horizon; e) Specifiek voor alleen Horizon B.V. (niet de overige fondsen): Rapport van feitelijke bevindingen bij de aanvraag tot vaststelling van de Subsidieregeling exploitatiesubsidie ROM's van Ministerie EZ. 2. Eenmalig in 2025: Rapport van feitelijke bevindingen bij de uitvoering van de COL overbruggingslening tot en met boekjaar 2025. 3. Optionele diensten: zie paragraaf 2.7.2 van het beschrijvend document. €1.050.000,00
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een initiële looptijd van drie jaar. De verwachte ingangsdatum van de overeenkomst is 1 oktober 2025 en eindigt van rechtswege op 30 september 2028, zonder verlenging. De opdrachtgever heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder dezelfde condities tweemaal te verlengen met twee jaar. De totale looptijd kan derhalve zeven jaar bevatten.