See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania specjalistycznych badań laboratoryjnych mikrobiologicznych oraz histopatologicznych zgodnie z załączonym wykazem.
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania specjalistycznych badań laboratoryjnych mikrobiologicznych oraz histopatologicznych zgodnie z załączonym wykazem.
Interne Kennung: konkurs?2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania specjalistycznych badań laboratoryjnych
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania specjalistycznych badań laboratoryjnych zgodnie z załączonym wykazem.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania specjalistycznych badań mikrobiologicznych
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania specjalistycznych badań mikrobiologicznych zgodnie z załączonym wykazem.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania specjalistycznych badań histopatologicznych .
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania specjalistycznych badań histopatologicznych zgodnie z załączonym wykazem.
Interne Kennung: Pakiet 3