429748-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter – 2x plošinový přívěs pro přepravu osvětlovacího stožáru s dieselagregátem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2x plošinový přívěs pro přepravu osvětlovacího stožáru s dieselagregátem
Beschreibung: Dodávka 2 kusů plošinových přívěsů s příslušenstvím určených k přepravě osvětlovacího stožáru a dieselagregátu. Nedílnou součástí každého přívěsu je osvětlovací stožár a dieselagregát o výkonu 65 kVA/52 kW v režimu STANDBY, 60 kVA/48 kW v režimu PRIME.
Interne Kennung: HSLI-1598/KŘ-EKO-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223300 Anhänger, 31518200 Notbeleuchtungsanlagen, 31682530 Notstromversorgungsaggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona o veřejných zakázkách: a) změnu výše kupní ceny včetně DPH, která se úměrně zvýší, popřípadě sníží, v důsledku změn právních předpisů v oblasti daně z přidané hodnoty (změna sazby DPH) účinných ke dni zdanitelného plnění; o této vyhrazené změně závazku smluvní strany dodatek smlouvy neuzavírají; b) prodloužení doby plnění (dodání zboží): - při vzniku mimořádných nepředvídatelných a neodvratitelných okolností, u kterých nebylo možno rozumně očekávat, že by s nimi smluvní strany počítaly v době uzavření smlouvy, a kterými jsou zejména živelné pohromy (požár, povodeň nebo záplava), přírodní katastrofy (zemětřesení), jakákoliv embarga, občanské války, revoluce, povstání, válečné konflikty, teroristické útoky, epidemie či závažné společenské události (vis maior), které objektivně znemožní splnění závazku prodávajícího; o této vyhrazené změně závazku smluvní strany uzavírají dodatek smlouvy; prodávající za účelem případného uzavření dodatku je povinen oslovit kupujícího a prokazatelně doložit nastání, případně trvání nepředvídatelných a neodvratitelných okolností, přičemž kupující není povinen žádosti prodávajícího vyhovět; v případě vyhovění žádosti prodávajícího (uzavření dodatku smlouvy) se doba plnění prodlužuje úměrně (o celou dobu) k prokázané době nastání (trvání) nepředvídatelných a neodvratitelných okolností; - pokud prodávající nebude moci dodat zboží ve sjednané době plnění z důvodu objektivní nemožnosti splnění jeho závazku v přímé souvislosti s opatřeními veřejné moci (krizová opatření, opatření orgánů ochrany zdraví atd.) vydávanými v reakci na výskyt infekčního onemocnění (spočívajících zejména ve významném omezení či uzavření výrobních závodů, vytvoření karanténních oblastí atd.) na území České republiky, případně i jiném státu, na jehož území dochází k činnostem (prodávajícího či jeho subdodavatelů) nezbytných k splnění smlouvy, jejichž dopadům nebyl ani s náležitou péčí sto zabránit; o této vyhrazené změně závazku smluvní strany uzavírají dodatek smlouvy; prodávající za účelem případného uzavření dodatku je povinen oslovit kupujícího a doložit (popsat a odůvodnit) nastání, případně trvání výše uvedených rozhodných skutečností, přičemž kupující není povinen žádosti prodávajícího vyhovět; v případě vyhovění žádosti prodávajícího (uzavření dodatku smlouvy) se doba plnění prodlužuje úměrně (o celou dobu) k prokázané době nastání (trvání) rozhodných skutečností; - při vzniku překážky na straně třetích osob či orgánů veřejné moci, kdy je plnění smlouvy na jednání těchto osob či orgánů veřejné moci závislé a je jimi podmíněno, přičemž prodávající jednající s náležitou péčí nemohl vzniku překážky objektivně zabránit; o této vyhrazené změně závazku smluvní strany uzavírají dodatek smlouvy; prodávající za účelem případného uzavření dodatku je povinen oslovit kupujícího a doložit (popsat a odůvodnit) nastání, případně trvání předmětných překážek, přičemž kupující není povinen žádosti prodávajícího vyhovět; v případě vyhovění žádosti prodávajícího (uzavření dodatku smlouvy) se doba plnění prodlužuje úměrně (o celou dobu) k prokázané době nastání (trvání) předmětných překážek.