See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlano - montażowych związanych z przebudową sieci gazowej w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego (Projektu) pn. „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji Śląsko-Dąbrowskiej” w podziale na cztery części zamówienia
Beschreibung: Cześć 1 - Ruda Śląska, ul. Główna, 1 Maja, Osiedlowa, Fryderyka, Joliot-Curie. Część 2 - Tarnowskie Góry, ul. Włoska, Poczdamska, Łotewska, Janasa. Część 3 – Mysłowice, ul. Fredry. Część 4 - Zabrze, ul. Wolności.
Interne Kennung: 2026/W100/WUP-000104
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 - Ruda Śląska, ul. Główna, 1 Maja, Osiedlowa, Fryderyka, Joliot-Curie.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Ruda Śląska, ul. Główna, 1 Maja, Osiedlowa, Fryderyka, Joliot-Curie (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizację sieci gazowej na terenie Aglomeracji Śląsko - Dąbrowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Ruda Śląska c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych i/lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zwiększeniem wynagrodzenia Wykonawcy. • Gazociąg n/c Dz 225 PE 100 SDR 11 RC o długości L=760mb • Gazociąg n/c Dz 160 PE 100 SDR 11 RC o długości L=8mb • Gazociąg n/c Dz 110 PE 100 SDR 11 RC o długości L=458mb • Gazociąg n/c Dz 90 PE 100 SDR 11 RC o długości L=35mb • Przyłącza gazu Dz 63 PE SDR 11 RC, 24 szt. w tym przepięcia o długości L = 154m • Dostawę i montaż tablicy informacyjnej wraz z oświetleniem – (zgodnie z punktem 3.7.14 OPZ). 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących budowie / przebudowie, o której mowa w pkt 1) 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki – jeżeli jest wymagana. 5) Wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie. 6) Wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG. 7) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie. 8) Przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi 9) Przeprowadzenie prób ciśnieniowych. 10) Przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu. 11) Opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, obowiązki Wykonawcy, wymagania materiałowe i dla armatury oraz inne warunki i zasady realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do umowy oraz Załącznik nr 7 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Menge: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Tarnowskie Góry, ul. Włoska, Poczdamska, Łotewska, Janasa.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Tarnowskie Góry, Włoska, Poczdamska, Łotewska, Janasa, (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji Śląsko - Dąbrowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Tarnowskie Góry c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych i/lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zwiększeniem wynagrodzenia Wykonawcy. • Gazociąg n/c Dz 315 PE100 SDR 11 RC o długości L=ok. 281 mb • Gazociąg n/c Dz 225 PE100 SDR 11 RC o długości L=ok. 369 mb • Gazociąg n/c Dz 160 PE100 SDR 11 RC o długości L=ok. 970 mb • Gazociąg n/c Dz 110 PE100 SDR 11 RC o długości L=ok. 604 mb • Gazociąg n/c Dz 90 PE100 SDR 11 RC o długości L=ok. 83,5 mb • Przyłącza gazu n/c Dz 63 SDR 11 RC 74 szt. o długości = 500 mb • Przyłącze gazu n/c Dz 40 SDR 11 RC 1 szt. o długości = 9,5 mb przepięcie • Dostawę i montaż tablicy informacyjnej wraz z oświetleniem – (zgodnie z punktem 3.7.14 OPZ). 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących budowie / przebudowie, o której mowa w pkt 1) 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki. 5) Wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie. 6) Wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG. 7) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie. 8) Przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi) 9) Przeprowadzenie prób ciśnieniowych. 10) Przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu. 11) Opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, obowiązki Wykonawcy, wymagania materiałowe i dla armatury oraz inne warunki i zasady realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do umowy oraz Załącznik nr 7 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Mysłowice, ul. Fredry.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Mysłowice, Fredry (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji Śląsko - Dąbrowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Mysłowice c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych i/lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zwiększeniem wynagrodzenia Wykonawcy. • Gazociąg n/c Dz 160 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L= 339,5 mb • Gazociąg n/c Dz 90 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 251 mb • Gazociąg n/c Dz 63 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 40,5 mb • Przyłącze gazu Dz 90 PE SDR 11 RC 1 szt. o długości L= 22 mb • Przyłącza gazu Dz 40 PE SDR 11 RC 33 szt. o długości L = 341 mb • Dostawę i montaż tablicy informacyjnej wraz z oświetleniem – (zgodnie z punktem 3.7.14 OPZ). 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących budowie / przebudowie, o której mowa w pkt 1) 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki. 5) Wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie. 6) Wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG. 7) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie. 8) Przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsług6) 9) Przeprowadzenie prób ciśnieniowych. 10) Przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu. 11) Opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej. 12) Opracowanie instrukcji technologicznych spawania jeśli zakres przedmiotu zadania obejmuje spawanie sieci gazowej przez Wykonawcę zewnętrznego. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, obowiązki Wykonawcy, wymagania materiałowe i dla armatury oraz inne warunki i zasady realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do umowy oraz Załącznik nr 7 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Zabrze, ul. Wolności.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Zabrze, Wolności (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji Śląsko - Dąbrowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Zabrze c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych i/lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zwiększeniem wynagrodzenia Wykonawcy. Etap I a • Gazociąg n/c Dz 225 PE100 SDR 11 RC o długości L = ok. 802 mb • Gazociąg n/c Dz 160 PE100 SDR 11 RC o długości L = ok. 74 mb • Gazociąg n/c Dz 110 PE100 SDR 11 RC o długości L = ok. 67 mb • Przyłącze gazu n/c Dz 90 SDR 11 RC 1 szt. o długości L= 3 mb • Przyłącza gazu n/c Dz 63 SDR 11 RC 24 szt. o długości L= 153 mb • Przyłącze gazu n/c Dz 50 SDR 11 RC 1 szt. o długości L= 16 mb Etap II • Gazociąg n/c Dz 225 PE100 SDR 17,6 RC o długości L = ok. 1221,5 mb • Gazociąg n/c Dz 200 PE100 SDR 17,6 RC o długości L = ok. 6,5 mb • Gazociąg n/c Dz 160 PE100 SDR 17,6 RC o długości L = ok. 803 mb • Gazociąg n/c Dz 110 PE100 SDR 17,6 RC o długości L = ok. 159,5 mb • Gazociąg n/c Dz 90 PE100 SDR 17,6 RC o długości L = ok. 157,5 mb • Przyłącze gazu n/c Dz 90 SDR 11 RC 1 szt. o długości L ok. = 3,5 mb • Przyłącza gazu n/c Dz 63 SDR 11 RC 28 szt. o długości L ok. = 264 mb • Wycinkę drzew i wykonanie nasadzeń zastępczych zgodnie z dokumentacją projektową. 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących budowie / przebudowie, o której mowa w pkt 1) 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki. 5) Wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie. 6) Wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG. 7) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie. 8) Przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsług6) 9) Przeprowadzenie prób ciśnieniowych. 10) Przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu. 11) Opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej. 12) Opracowanie instrukcji technologicznych spawania jeśli zakres przedmiotu zadania obejmuje spawanie sieci gazowej przez Wykonawcę zewnętrznego. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, obowiązki Wykonawcy, wymagania materiałowe i dla armatury oraz inne warunki i zasady realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do umowy oraz Załącznik nr 7 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).