429836-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Personaleinstellung – MSP dienstverlening inhuur ICT-professionals
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMSP dienstverlening inhuur ICT-professionals
BeschreibungDe doelstelling van de Opdracht is uitvoering geven aan de landelijke regie en coördinatiefunctie ten aanzien van het invullen van alle voorkomende aanvragen voor inhuur flexibele arbeidskrachten > schaal 5 (ICT) voor alle Locaties van het COA, waarbij de Opdrachtnemer de continuïteit en leverzekerheid van Dienstverlening gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst zal borgen. De maximale contractwaarde van deze opdracht is €277.500.000,- exclusief btw, exclusief indexatie(s).
Interne KennungCDR-1357507
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe looptijd van de beoogde Raamovereenkomst bedraagt vier jaar met voor Opdrachtgever de optie van verlenging van de looptijd met tweemaal een periode van maximaal 12 maanden. De maximale looptijd van de Raamovereenkomst bedraagt dus 72 maanden [48+12+12]