429853-2026 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekeringen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekeringen
BeschreibungDe aanbesteding betreft de All risks brandverzekering van Stichting STC-Group. Het totaal verzekerde bedrag bedraagt circa € 300.000.000,00 incl btw
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDe brandverzekering (all risks) van Stichting STC-Group vervalt 1 juli 2026. Ter verkrijging van een nieuw contract onder reguliere voorwaarden wordt een Europese Niet-openbare procedure uitgevoerd met als doel een 3-jarig contract met meerjaarstermijn en een optie tot tweemaal 12 maanden verlenging.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe aanbesteding betreft de all risks brandverzekering van Stichting STC-Group ingangsdatum 1-7-2026. Het totaal verzekerde bedrag bedraagt circa € 300.000.000,00 inclusief btw.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe verzekeringsovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van 36 maanden met een wederzijdse optie tot verlenging van tweemaal 12 maanden.