2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky komponent pro dohledové a bezpečnostní systémy
Beschreibung: Předmětem DNS jsou dodávky komponent pro dohledové a bezpečnostní kamerové systémy. Součástí předmětu plnění bude především dodávka analogových či IP kamer a souvisejících komponentů, materiálu či náhradních dílů.
Interne Kennung: 2025/09
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o zavedení dynamického nákupního systému dle § 138 ZZVZ, ve kterém Zadavatel postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001