2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego sprzętu oświetlenia scenicznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu oświetlenia scenicznego dla Nowego Teatru w Warszawie w podziale na następujące części: 1) Część nr 1: głowice (ruchome głowy) LED. 2) Część nr 2: reflektor prowadzący (followspot) LED. 3) Część nr 3: reflektory LED.
Interne Kennung: ZP/PN/01/06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 31527260 Beleuchtungssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa fabrycznie nowego sprzętu oświetlenia scenicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu oświetlenia scenicznego dla Nowego Teatru w Warszawie w podziale na następujące części: 1) Część nr 1: głowice (ruchome głowy) LED / pozycje nr 1 – 4 w OPZ. 2) Część nr 2: reflektor prowadzący (followspot) LED / pozycja nr 5 w OPZ. 3) Część nr 3: reflektory LED / pozycje nr 6 – 11 w OPZ