See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla potrzeb KWP w Bydgoszczy
Interne Kennung: WZPiFP-58-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192113 Tonerkassetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30124300 Trommeln für Büromaschinen, 30125100 Tonerpatronen, 30192320 Druckerbänder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących EPSON (ZADANIE nr 1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących EPSON (ZADANIE nr 1)
Interne Kennung: WZPiFP-58-25 (ZADANIE nr 1)
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących SAMSUNG (ZADANIE nr 2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących SAMSUNG (ZADANIE nr 2)
Interne Kennung: WZPiFP-58-25 (ZADANIE nr 2)
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących LEXMARK (ZADANIE nr 3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących LEXMARK (ZADANIE nr 3)
Interne Kennung: WZPiFP-58-25 (ZADANIE nr 3)
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących OKI (ZADANIE nr 4)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących OKI (ZADANIE nr 4)
Interne Kennung: WZPiFP-58-25 (ZADANIE nr 4)
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących HP (ZADANIE nr 5)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących HP (ZADANIE nr 5)
Interne Kennung: WZPiFP-58-25 (ZADANIE nr 5)
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących CANON (ZADANIE nr 6)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących CANON (ZADANIE nr 6)
Interne Kennung: WZPiFP-58-25 (ZADANIE nr 6)
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących BROTHER (ZADANIE nr 7)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących BROTHER (ZADANIE nr 7)
Interne Kennung: WZPiFP-58-25 (ZADANIE nr 7)
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących KYOCERA (ZADANIE nr 8)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących KYOCERA (ZADANIE nr 8)
Interne Kennung: WZPiFP-58-25 (ZADANIE nr 8)
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących KONICA-MINOLTA (ZADANIE nr 9)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących KONICA-MINOLTA (ZADANIE nr 9)
Interne Kennung: WZPiFP-58-25 (ZADANIE nr 9)
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących XEROX (ZADANIE nr 10)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących XEROX (ZADANIE nr 10)
Interne Kennung: WZPiFP-58-25 (ZADANIE nr 10)
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących SHARP (ZADANIE nr 11)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących SHARP (ZADANIE nr 11)
Interne Kennung: WZPiFP-58-25 (ZADANIE nr 11)
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do KOPIAREK (ZADANIE nr 12)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do KOPIAREK (ZADANIE nr 12)
Interne Kennung: WZPiFP-58-25 (ZADANIE nr 12)