2. Verfahren
Verfahren
Titel: MVE Klecany II - IG a HG průzkum, DSP, DVZ, AD
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průzkumné práce, projektové práce, inženýrská činnost a autorský dozor pro plánovanou výstavbu MVE Klecany II navazující na vydané územní rozhodnutí. Nová MVE Klecany II je situována vedle stávající MVE. V nové MVE bude instalována jedna Kaplanova přímoproudá turbína o průměru oběžného kola cca 3,5 m, hltnost 70m3/s, instalovaný výkon 1,8 MW. Projektové dokumentace budou zpracovány formou modelu BIM
Interne Kennung: PVL-34791/2020/830
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71322400 Planungsleistungen für Dämme
5. Los
Los: LOT-0001
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Předpokládaná hodnota veřejné zakázky je 13,5 mil. Kč bez DPH. Z předpokládané hodnoty veřejné zakázky tvoří 13,0 mil. Kč bez DPH předpokládanou hodnotu služeb bez využití vyhrazených změn závazku a 0,5 mil. Kč bez DPH předpokládanou hodnotu vyhrazených změn závazku ze smlouvy, jejichž podmínky jsou vymezeny zněním příkazní smlouvy