2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 4.000.000,00 zł z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu budżetu gminy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 4.000.000,00 zł z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu budżetu gminy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 5 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001