See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch kamer reporterskich z osprzętem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch kamer reporterskich z osprzętem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania dla danej części zamówienia zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ (wspólny dla obu części zamówienia) – zwanych dalej „Wzorem umowy” albo „Umową”. Zamówienie składa się z następujących części: część 1 – dostawa kamkorderów, część 2 – dostawa obiektywów i statywów.
Vorherige Bekanntmachung: 202814-2026
Interne Kennung: ZP/TITT/102/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32240000 Fernsehkameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321100 Film- und Videoausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa kamkorderów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamkorderów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania dla części 1 zamówienia zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa obiektywów i statywów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obiektywów i statywów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania dla części 2 zamówienia zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 32321100 Film- und Videoausrüstung