430012-2026 - Wettbewerb
Litauen – Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe – Nešiojamų vaizdo registratorių ir jų aptarnavimui skirtos įrangos nuoma
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nešiojamų vaizdo registratorių ir jų aptarnavimui skirtos įrangos nuoma
Beschreibung: Lietuvos kalėjimų tarnyba vykdo Nešiojamų vaizdo registratorių ir jų aptarnavimui skirtos įrangos nuomos pirkimą. Reikalavimai pirkimo objektui, kiekiai, pristatymo ir parengimo naudojimui, priežiūros sąlygos nustatytos Nešiojamų vaizdo registratorių ir jų aptarnavimui skirtos įrangos nuomos techninėje specifikacijoje.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0