See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 45.2026 Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 (cztery) części, osobno oceniane: Część 1 – Dostawa pipety 8-kanałowej na potrzeby Kliniki Intensywnej Terapii Kardiologicznej, Część 2 – Dostawa pipet wielokanałowych na potrzeby Katedry i Zakładu Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii, Część 3 – Dostawa wytrząsarki do mikropłytek wraz z platformą na 4 mikropłytki na potrzeby Katedry Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii, Część 4 – Dostawa wytrząsarki z inkubacją do płytek mikrotitracyjnych na potrzeby Katedry i Zakład Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 do SWZ Część 1 – 4). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 233113-2026
Interne Kennung: AZP.260.45.2026.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 38436000 Rüttler und Zubehör, 38436300 Inkubator-Rüttler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Dostawa pipety 8-kanałowej na potrzeby Kliniki Intensywnej Terapii Kardiologicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 1 Dostawa pipety 8-kanałowej na potrzeby Kliniki Intensywnej Terapii Kardiologicznej.
Interne Kennung: AZP.260.45.2026.PN Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Dostawa pipet wielokanałowych na potrzeby Katedry i Zakładu Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 2 Dostawa pipet wielokanałowych na potrzeby Katedry i Zakładu Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii
Interne Kennung: AZP.260.45.2026.PN Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Dostawa wytrząsarki do mikropłytek wraz z platformą na 4 mikropłytki na potrzeby Katedry Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 3 Dostawa wytrząsarki do mikropłytek wraz z platformą na 4 mikropłytki na potrzeby Katedry Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii
Interne Kennung: AZP.260.45.2026.PN Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Dostawa wytrząsarki z inkubacją do płytek mikrotitracyjnych na potrzeby Katedry i Zakład Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 4 Dostawa wytrząsarki z inkubacją do płytek mikrotitracyjnych na potrzeby Katedry i Zakład Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii
Interne Kennung: AZP.260.45.2026.PN Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436300 Inkubator-Rüttler