2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy odczynników immunotransfuzjologicznych
Beschreibung: Dostawy odczynników immunotransfuzjologicznych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy: 1) część 1 - odczynniki diagnostyczne i materiały zużywalne do badań immunohematologicznych; 2) część 2 – odczynniki diagnostyczne do badań immunohematologicznych; 3) część 3 - krwinki wzorcowe do badań immunohematologicznych; 4) część 4 - odczynniki chemiczne do badań immunohematologicznych; 5) część 5 - sprzęt jednorazowego użytku do nakłuwania drenów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy: 1) część 1 - odczynniki diagnostyczne i materiały zużywalne do badań immunohematologicznych; 2) część 2 – odczynniki diagnostyczne do badań immunohematologicznych; 3) część 3 - krwinki wzorcowe do badań immunohematologicznych; 4) część 4 - odczynniki chemiczne do badań immunohematologicznych; 5) część 5 - sprzęt jednorazowego użytku do nakłuwania drenów.