430061-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie/utylizację odpadów powstałych w trakcie zamiatania jezdni dróg.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie/utylizację odpadów powstałych w trakcie zamiatania jezdni dróg.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania/przyjęcia do utylizacji odpadów powstałych w trakcie zamiatania jezdni dróg. 2.Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywny odbiór i zagospodarowanie, zgodnie z obowiązującymi przepisami (w szczególności z warunkami ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach - Dz. U. z 2023 r. poz. 1587, 1597, 1688, 1852, 2029, z 2024 r. poz. 1834, 1911, 1914) w tym: 1)odpadów o kodzie 20 03 03 – odpady z czyszczenia ulic i placów, powstałych w toku realizacji przez Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni zadania statutowego, którym jest letnie oczyszczanie jezdni dróg w Gminie Gdyni. Letnie oczyszczanie polega na mechanicznym zamiataniu jezdni dróg, parkingów, placów manewrowych, będących w utrzymaniu Działu Letniego i Zimowego Utrzymania Dróg, a przekazywane przez Zamawiającego odpady pochodzą z ich oczyszczania na terenie miasta Gdyni. 2)odpadów o kodzie 16 01 19 – tworzywa sztuczne, będących pozostałościami po zużywanych w trakcie zamiatania jezdni dróg siłami własnymi szczotkach do zamiatarek ulicznych. 3.Przewidywana łączna wielkość zamówienia: dla odpadów o kodzie 20 03 03 – odpady z czyszczenia ulic i placów 6000 Mg (tona). 4.Przewidywana łączna wielkość zamówienia dla odpadów o kodzie 16 01 19 – tworzywa sztuczne - 6Mg (tona).
Interne Kennung: EZP.271.36.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001