430074-2025 - Auftragsänderung
Niederlande – Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung – Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf voornemen tot onderhandse gunning raamovereenkomst beschut werk.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAankondiging van vrijwillige transparantie vooraf voornemen tot onderhandse gunning raamovereenkomst beschut werk.
BeschreibungDoor middel van deze aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf en achteraf wil de gemeente de markt op de hoogte stellen van haar voornemen om in onderhandeling te treden met Werkbedrijf De Binnenbaan, Werkse! en Rotterdam Inclusief op basis van artikel 2.32 lid 1 b sub 2e van de Aanbestedingswet voor het sluiten van een overeenkomst voor het inzetten van Beschut Werk.
Interne KennungD25.00416
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
5. Los
LosLOT-0000
TitelRaamovereenkomst Beschut Werk
BeschreibungRaamovereenkomst Beschut Werk Overeenkomst 2 jaar met 2 maal een optie tot verlenging van 1 jaar elk
Interne Kennung1