2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fietsbrug Koningin Fabiolalaan – realisatie van brug en bijhorende infrastructuurwerken
Beschreibung: Realisatie van een fiets- en voetgangersbrug over de Leie ter hoogte van de Koningin Fabiolalaan, inclusief bijhorende infrastructuurwerken, omgevingsaanleg en groenaanleg.
Interne Kennung: 2026/10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/10 - 1
Beschreibung: De hier bedoelde opdracht heeft tot doel de realisatie van een fiets- en voetgangersbrug over de Leie met de bijhorende infrastructuurwerken en omgevingsaanleg, de zogenaamde Fietsbrug Fabiolalaan (projectnaam). De fietsbrug maakt de verbinding tussen het project Rinkkaai en de Vissersdijk (het jaagpad langsheen de Blaarmeersen). Het bestek en bijlage is te downloaden op volgende website: https://sogent.be/oproepen
Interne Kennung: 1