2. Verfahren
Verfahren
Titel: NY Insatsledarfordon
Beschreibung: NY Insatsledarfordon
Interne Kennung: 2026-001410
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
430088-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Räddningsfordon – NY Insatsledarfordon
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNY Insatsledarfordon
BeskrivningNY Insatsledarfordon
Intern identifierare2026-001410
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000