2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prvky ÚSES v k.ú. Veselí nad Moravou – ETAPA 1
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v realizaci nových prvků, které jsou součástí lokálního ÚSES a nachází se v katastru Veselí nad Moravou, k. ú. Veselí-Předměstí [780731]. Tato veřejná zakázka je realizována v rámci projektu Prvky ÚSES v k.ú. Veselí nad Moravou – ETAPA 1, registrační číslo projektu CZ.05.01.03/11/23_046/0004086, který je financován z rozpočtu zadavatele a z dotačního programu Operační program Životní prostředí (OPŽP).
Interne Kennung: Prvky ÚSES v k.ú. Veselí nad Moravou – ETAPA 1
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001