See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży zduńskiej na terenie nieruchomości oraz w lokalach znajdujących się w budynkach wspólnot mieszkaniowych, zarządzanych przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o. o. w Poznaniu na obszarze POK nr 5 (umowa nr ZP.203.1.006.2024 z dnia 05.01.2024 r.)
Beschreibung: Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży zduńskiej na terenie nieruchomości oraz w lokalach znajdujących się w budynkach wspólnot mieszkaniowych, zarządzanych przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o. o. w Poznaniu na obszarze POK nr 5 (umowa nr ZP.203.1.006.2024 z dnia 05.01.2024 r.)
Interne Kennung: ZP.200.21.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.200.21.2024 POK 5