430136-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup ciężkich samochodów do transportu wymiennych kontenerów (SCKn).
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup ciężkich samochodów do transportu wymiennych kontenerów (SCKn).
BeschreibungCześć A - zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem opcji zakupu 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Cześć B - zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem opcji zakupu 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34142300 Muldenkipper
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść A - Zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem
BeschreibungCześć A - zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem opcji zakupu 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia,
Interne KennungCzęść A
LosLOT-0002
TitelCzęść B - Zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem
BeschreibungCześć B - zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem opcji zakupu 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia,
Interne KennungCzęść B