2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst van diensten voor het onderhoud van X-ways licenties voor de extractie, analyse en verwerking van gegevens uit computersystemen met het Windows-besturingssysteem voor het F-RCCU en de forensische centra van de Federale Gerechtelijke Politie
Beschreibung: Onderhoud van X-ways licenties
Interne Kennung: 2025R3051
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud van X-ways licenties
Interne Kennung: 1