2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT-beheer ten behoeve van Stichting Cito Instituut voor Toetsontwikkeling
Beschreibung: In beheer name as-is ICT-infrastructuur; Service/ servicedesk en SPOC voor gebruikers; Lokale ondersteuning als dit wordt gevraagd; Innovaties doorvoeren (gevraagd en ongevraagd advies geven); implementeren en beheren nieuwe technieken; Service-overleggen, niveaus hiervan en de frequentie; Partnerschap, rapportages en monitoring; ICT- en connectiviteitsondersteuning ten behoeve van “specials” als onderwijsbeurzen, als dit wordt gevraagd, zoals de NOT beurs. Ongeveer: 500 werkplekken 110 iPhones 110 Samsung devices 10 tablets
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: op 11 juli zal er een informatiebijeenkomst zijn in Arnhem er is sprake van een wachtkamerovereenkomst met een duur van 6 maanden
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: IT-beheer tbv Cito
Beschreibung: Dit is het enige perceel met de gehele opdracht zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: We houden er rekening mee dat in de toekomst mogelijk de volgende optionele Diensten deel uitmaken van de Overeenkomst. : • Innovatie: Advisering, ontwerpen en implementeren van nieuwe systemen of architectuurverbeteringen. • Projectmanagement en projectdiensten: Projectleiding en uitvoering van grote ICT-projecten en initiatieven. Naast de optionele diensten voorziet Cito mogelijk uitbreiding of wijziging van de opdracht: • Het aantal gebruikers binnen Cito is aan verandering onderhevig. • Cito is voornemens om innovaties en verbeteringen uit te voeren. Het huidige server- en storage landschap en netwerk zal naar verwachting, als gevolg van dergelijke projecten, afnemen en/of wijzigen. Wanneer de behoefte ontstaat aan één van bovengenoemde optionele diensten dan kan Cito vrijblijvend een offerte aanvragen bij de ICT-partner. De ICT-partner stelt een offerte op, waarbij de specificaties uit de offerteaanvraag en de (uur)tarieven zoals genoemd in de Overeenkomst, en aangeboden in de Inschrijving, worden overgenomen. Cito is niet verplicht om de gewenste optionele Diensten of uitbreiding af te nemen. Naast bovenstaande is indexering van de tarieven mogelijk en kan het contract optioneel door Cito verlengd worden. Beiden zijn omschreven in de overeenkomst.