2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vareindkøb og udbringning til visiterede borgere i Vejle Kommune
Beschreibung: Vejle Kommune udbyder i Q3 vareindkøb og levering af varer til visiterede borgere i Vejle Kommune, hvorfor alle potentielle leverandører indbydes til at gennemgå høringsdokumenterne og fremsende eventuelle høringskommentarer. Fremsendte høringskommentarer vil blive behandlet af Vejle Kommune, med henblik på at få vurderet, hvorvidt høringskommentarerne giver anledning til ændringer. Høringskommentarer behandles som fortroligt materialet, dog med respekt for aktindsigtsreglerne. Høringskommentarerne vil ikke blive offentliggjort. Høringsparterne får ikke svar på eventuelle spørgsmål. hverken under eller efter høringen. Såfremt høringsparterne har spørgsmål, der ønskes besvaret, skal spørgsmålene stilles i tilbudsperioden. For mere information vedr. høringen og hvilke spørgsmål Vejle Kommune særligt er interesseret i, henvises til høringsbrevet. Deadline for modtagelse af kommentarer til materialet er den 7. juli 2026 kl. 12.00. Høringskommentarer skal sendes via Comdia.
Interne Kennung: 644126
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312200 Lebensmittel-Hauslieferungen