See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Gostyńskiej Grupy Zakupowej na okres od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla punktu/punków poboru gazu (PPG) wg załącznika nr 1 do SWZ - dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji do obiektów zamawiających, o maksymalnej wielkości zapotrzebowania na paliwo 20 957 759 kWh (zamówienie podstawowe), w tym paliwo gazowe rozliczane wg cen taryfowych w wysokości: 15 754 959 kWh i rozliczane wg cen konkurencyjnych w wysokości: 5 202 800 kWh.
Vorherige Bekanntmachung: 609082-2024
Interne Kennung: GKOS.271.15.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla punktu/punków poboru gazu (PPG) wg załącznika nr 1 do SWZ - dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji do obiektów zamawiających, o maksymalnej wielkości zapotrzebowania na paliwo 20 957 759 kWh (zamówienie podstawowe), w tym paliwo gazowe rozliczane wg cen taryfowych w wysokości: 15 754 959 kWh i rozliczane wg cen konkurencyjnych w wysokości: 5 202 800 kWh. 2. Paliwo gazowe winno być dostarczane całodobowo do punktów zdawczo – odbiorczych, wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ, którym jest zespół urządzeń gazowych służących do przyłączenia sieci wewnętrznej, będącą własnością Zamawiającego z siecią gazową operatora systemu. 3. Informacja o przedmiocie zamówienia oraz obowiązkach Zamawiającego i Wykonawcy zawarte są w załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia wielkości zamówienia w zakresie do +/- 10% względem podstawowej ilości paliwa gazowego dla zakupu gazu. Zwiększenie wielkości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Zasady, zakres i sposób skorzystania przez Zamawiającego z powyższych opisane zostały w załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w § 1 ust. 3 i 4.