2. Verfahren
Verfahren
Titel: Payroll & Uitzenden
Beschreibung: Deze aanbestedingsprocedure heeft betrekking op de Europese openbare aanbesteding voor het contracteren van één opdrachtnemer die aanbestedende dienst kan ontzorgen bij de inhuur van extern personeel. Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst aan te gaan met één inschrijver voor een vaste contractperiode van twee (2) jaar. Welke te verlengen is met twee (2) optiejaren van elk één (1) jaar. Met ingangsdatum 1 januari 2026 en zal van rechtswege aflopen op 31 december 2029 bij gebruik van alle optiejaren. Dit aanbestedingsdocument is bedoeld om partijen de mogelijkheid te bieden op een goede wijze mee te dingen naar de gunning van de opdracht. Onbekend
Interne Kennung: NP202502YVN
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte