2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda o poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací na 48 měsíců
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování služeb elektronických komunikací zahrnující: • poskytování pevného datového spojení lokalit zadavatele pomocí technologie MPLS VPN L3, • zajištění připojení server hostingu do sítě Internet, • poskytování server hostingu (rackhostigu), • poskytování pevných hlasových služeb (služba VoIP) včetně služeb Call Centra, • podpora Fortinet zařízení, pronájem externího firewallu FortiGate, • doplňkové a související služby. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena je uvedena v příloze č. 1 Rámcové dohody. Výše zmíněná příloha má podřazené tyto přílohy: • Z1 – Tabulka datových přípojek (typů linek) a typů a počtu telefonních přístrojů pro jednotlivé lokality (dále též jako „Z1“), (část doplní účastník výběrového řízení) • Z2 – Tabulka přidělených telefonních čísel (číslovací plán) (dále též jako „Z2“) • Z3 – Nabídka služeb (dále též jako “Z3), (část doplní účastník výběrového řízení) • Z4 – Kontakty pro průzkum lokalit (déle též jako „Z4“) • Z5 – Oprávněné osoby
Interne Kennung: 1/120/860254–2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72300000 Datendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72400000 Internetdienste, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 32410000 Lokales Netz
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku. Vyhrazená změna závazku se vztahuje na změnu počtu služeb (linek) J1, J2 nebo J3 dle Přílohy č. 1 Smlouvy nebo změnu lokality jejich zakončení (adresy), a to s ohledem na skutečnost, že v průběhu plnění může dojít ke změně počtu jednatelství (zejména jejich zřízení nebo zrušení) nebo se může změnit lokalita zakončení (adresa). Vyhrazená změna závazku se vztahuje také na počet služeb (linek) P1 a P2 (dle Přílohy č. 1 Smlouvy) pro připojení poboček. Vyhrazená změna závazku se dále vztahuje i na změnu typu poskytované služby (linky) na jednotlivých jednatelstvích či pobočkách Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku dále ze smlouvy, a to z důvodu zajištění souladu s požadavky zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, a vyhlášky č. 409/2025 Sb., zejména v oblasti řízení bezpečnosti dodavatelského řetězce. Tato vyhrazená změna se vztahuje zejména na období postupné implementace nových požadavků výše uvedeného zákona a vyhlášky a zapracování přílohy č. 5 uvedené vyhlášky do smluvních dokumentů. Zadavatel je oprávněn provést úpravy smlouvy v nezbytném rozsahu tak, aby smluvní vztah odpovídal aktuálně závazným nebo nově vznikajícím povinnostem v oblasti řízení dodavatelů. Podrobnosti o této vyhrazené změně závazku jsou uvedeny v čl. 1 odst. 1.6. písm. b) závazného vzoru návrhu Rámcové dohody, který tvoří Přílohu č. 3 této ZD.