See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców gr. IV i V na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie (7 zadań)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie. Przedmiot Zamówienia obejmować może w szczególności (lecz nie wyłącznie): opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej.
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31320000 Stromverteilerkabel, 32500000 Fernmeldebedarf, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: obszar J.T. Brzostek
Beschreibung: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców gr. IV i V (na zasadach określonych w SWZ)
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025 - Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja polegać będzie na wykonaniu dodatkowych robót zwiększających wartość umowy brutto o 30%. Szczegóły dotyczące prawa opcji opisano w par. 4 b Projektu Umowy, stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: obszar J.T. Radomyśl Wielki
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: obszar J.T. Tarnów
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025 - Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: obszar J.T. Bochnia
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025 - Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: obszar J.T. Ciężkowice
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025 - Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: obszar J.T. Zakliczyn
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025 - Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: obszar J.T. Szczurowa
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025 - Zadanie nr 7