430352-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Gartenbau – DNS – Údržba zeleně a sadovnictví u silnic II. a III. třídy Středočeského kraje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS – Údržba zeleně a sadovnictví u silnic II. a III. třídy Středočeského kraje
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) s názvem „DNS – Údržba zeleně a sadovnictví u silnic II. a III. třídy Středočeského kraje“. Cílem zadavatele je disponovat okruhem poskytovatelů, kteří budou schopni v reakci na jeho aktuální potřeby plnit předmět dílčích veřejných zakázek (dále jen „minitendry“), a to v průběhu doby trvání DNS. Prostřednictvím minitendrů v DNS má zadavatel v úmyslu zajistit průběžnou údržbu zeleně na území Středočeského kraje dle jeho aktuálních potřeb
Interne KennungVZ-0409/00066001/2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenszavedení DNS
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 77315000 Saatarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77341000 Baumschnitt
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77315000 Saatarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77341000 Baumschnitt