See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verlenging contract Belastingsoftware
Beschreibung: De publiekrechtelijke rechtspersoon, zijnde de Belastingsamenwerking Rivierenland (BSR), het openbaar lichaam van de Gemeenschappelijke Regeling Belastingsamenwerking Rivierenland (GR BSR) is voornemens aanvullende diensten af te nemen en op die grond de overeenkomst met de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Centric Netherlands B.V. (Centric) te verlengen voor 60 maanden. De overeenkomst betreft de beschikbaarstelling en licentieverlening van een belastingsoftwarepakket voortvloeiend uit de Europese aanbesteding Software Belastingsamenwerking (referentienummer 2007/S16-018386), inclusief het recht op verbeterde versies van deze programmatuur. Met deze publicatie geeft BSR uitvoering aan een ‘vrijwillige transparantie vooraf’ van bovengenoemd voornemen tot verlenging van de overeenkomst met Centric. Leveren van belastingapplicatie en BAG applicatie voor het bedienen van 9 gemeenten, een Waterschap en een afvalverwerker. In 2027 komen daar naar verwachting nog 5 gemeenten bij. En de kans bestaat dat er sprake is van nog meer toetredende gemeenten in de looptijd van het contract
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1