See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do Apteki Szpitalnej.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną sprzedaż oraz dostawę materiałów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do apteki szpitalnej w ramach następujących CZĘŚCI zamówienia: 1) CZĘŚĆ 1-materiały medyczne nr 1, 2) CZĘŚĆ 2- materiały medyczne nr 2, 3) CZĘŚĆ 3-materiały medyczne nr 3, 4) CZĘŚĆ 4-materiały różne do EKG, USG, KTG; 5) CZĘŚĆ 5-cewniki, ostrza chirurgiczne, kanki; 6) CZĘŚĆ 6-cewniki Foley, cewniki do odsysania; 7) CZĘŚĆ 7-kaniule, 8) CZĘŚĆ 8-igły, 9) CZĘŚĆ 9-strzykawki, 10) CZĘŚĆ 10- filtry oddechowe, 11) CZĘŚĆ 11-materiały anestezjologiczne, 12) CZĘŚĆ 12-fartuchy, czepki, maski chirurgiczne; 13) CZEŚC 13-obłożenie pola operacyjnego nr 1, 14) CZĘŚĆ 14-etykiety i kalki do oprogramowania sterylizatorów i myjek, 15) CZĘŚĆ 15- obłożenie pola operacyjnego nr 2, 16) CZĘŚĆ 16-przyrządy do żywienia dojelitowego, 17) CZĘŚĆ 17-rurki intubacyjne, 18) CZĘŚĆ 18-rurki tracheostomijne, 19) CZĘŚĆ 19-worki do zbiórki moczu, 20) CZĘŚĆ 20-materiały różne na blok operacyjny nr 1, 21) CZĘŚĆ 21-materiały różne na blok operacyjny nr 2, 22) CZĘŚĆ 22-rękawy do sterylizacji folia-papier, 23) CZĘŚĆ 23-materiały do hemofiltracji nerek, 24) CZĘŚĆ 24-akcesoria do ssaków elektrycznych, 25) CZĘŚĆ 25-obłożenie pola operacyjnego nr 3, 26) CZĘŚĆ 26-zestaw do pomiaru metodą krwawą, 27) CZĘŚĆ 27-zestaw do odsysania w układzie zamkniętym, nebulizatory; 28) CZĘŚĆ 28-strzykawki do pomp infuzyjnych, 29) CZĘŚĆ 29-zestaw do wkłucia centralnego, 30) CZĘŚĆ 30-zestawy oddechowe, 31) CZĘŚĆ 31-system do nawilżania tlenu, 32) CZĘŚĆ 32-zestawy ginekologiczne, 33) CZĘŚĆ 33-ostrza jednorazowego użytku do strzygarek chirurgicznych, 34) CZEŚĆ 35-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów laryngologicznych, 35) CZEŚĆ 37-akcesoria endoskopowe, 36) CZEŚĆ 38-butelki z podłożami mikrobiologicznymi do posiewów krwi kompatybilne z aparatem bacT/Alert, 37) CZĘŚĆ 39-zestaw do pomp infuzyjnych, 38) CZEŚĆ 40-narzędzia jednorazowego użytku do zabiegów chirurgicznych, 39) CZĘŚĆ 41-akcesoria do drenażu, 40) CZĘŚĆ 42-jednorazowe wkłady do podawania kontrastu do automatycznego wstrzykiwacza Medrad Stellant CT D, 41) CZĘŚĆ 43-zestaw do podciśnieniowego leczenia ran, 42) CZEŚĆ 44-podkłady higieniczne, 43) CZĘŚĆ 45-zestawy zabiegowe, 44) CZEŚĆ 46-materiały medyczne nr 4, 45) CZĘŚĆ 47-materiały medyczne nr 5, 46) CZEŚĆ 48-bielizna jednorazowego użytku, 47) CZĘŚĆ 49-zestaw do pobierania i transportu wymazów, 48) CZEŚĆ 50-materiały eksploatacyjne do sterylizacji, 49) CZEŚĆ 51-materiały medyczne nr 6, 50) CZĘŚĆ 52-materiały medyczne nr 7, 51) CZĘŚĆ 53-rękawice medyczne-diagnostyczne nr 1, 52) CZĘŚĆ 54-rękawice medyczne-chirurgiczne, 53) CZĘŚĆ 55-rękawice medyczne-chirurgiczno-ortopedyczne nr 1, 54) CZĘŚĆ 56-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów bariatrycznych nr 1, 55) CZĘŚĆ 57-zestawy zabiegowe, serwety; 56) CZĘŚĆ 58-probówki do zagęszczania kału, 57) CZĘŚĆ 59- materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów bariatrycznych nr 2, 58) CZĘŚĆ 60-ręczniki celulozowe, 59) CZĘŚĆ 61-cewniki pośrednie i drobny sprzęt jednorazowy, 60) CZĘŚĆ 62-gazowa linia pomiarowa, 61) CZĘŚĆ 63-jednorazowe maski krtaniowe, 62) CZĘŚĆ 64-przyrządy do przetaczania płynów w terapii infuzyjnej, 63) CZĘŚĆ 65-klipsy tytanowe, 64) CZĘŚĆ 67-elemeny zużywalne do wieży artroskopowej, 65) CZĘŚĆ 69-zgłębniki żołądkowe, 66) CZĘŚC 70-akcesoria endoskopowe nr 2, 67) CZĘŚĆ 71-materiały eksploatacyjne do sterylizacji nadtlenkiem wodoru (H2O2), 68) CZĘŚĆ 72-akcesoria do sterylizacji, 69) CZĘŚĆ 73-kaniula pediatryczna, 70) CZĘŚĆ 74-żel do cewnikowania, 71) CZĘŚĆ 75-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów urologicznych nr 1, 72) CZĘŚĆ 77-materiały zużywalne do zabiegów urologicznych, 73) CZĘŚĆ 78-worki laparoskopowe, 74) CZĘŚĆ 79-rękawice medyczne chirurgiczno-ortopedyczne nr 2, 75) CZĘŚĆ 80-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów urologicznych nr 2, 76) CZĘŚĆ 81-gąbka hemostatyczna, 77) CZĘŚĆ 82-zestaw endoskopowy do tamowania krwawień, 78) CZĘŚĆ 83-strzykawki z solą fizjologiczną, 79) CZĘŚĆ 84-bielizna jednorazowego użytku nr 2, 80) CZĘŚĆ 87-materiały medyczne jednorazowego użytku do badań urodynamicznych, 81) CZĘŚĆ 88-materiały medyczne jednorazowego użytku do posiadanego przez szpital urządzenia AIRVO 2 82) CZĘŚĆ 90- materiały zużywalne wielorazowego użytku do zabiegów urologicznych, 83) CZĘŚĆ 93-materiały medyczne jednorazowego i wielorazowego użytku do aparatu do znieczuleń, 84) CZĘŚĆ 94-elementy zużywalne do aparatu do oddymiania, 85) CZĘŚĆ 95-rękawice medyczne chirurgiczno-ortopedyczne nr 3, 86) CZĘŚĆ 96-zestaw pobraniowy do badania w kierunku owsicy. 2. Szczegółowy opis poszczególnych CZĘŚCI zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: SOSA.ZP.3321.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1:materiały medyczne nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 1 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 1:materiały medyczne nr 2
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 2 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3:materiały medyczne nr 3
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 3 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4:materiały różne do do EKG,KTG,USG
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 4 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5:cewniki,ostrza chirurgiczne,kanki
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 5 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6:cewniki Foley, cewniki do odsysania
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 6 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ 7:kaniule
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 7 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ 8:igły
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 8 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ 9:strzykawki
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 9 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ 10:filtry oddechowe
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 10 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ 11:materiały anestezjologiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 11 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ 12:fartuchy, czepki,maski chirurgiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 12 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ 13:obłożenie pola operacyjnego nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 13 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ 14:etykiety i kalki do oprogramowania sterylizatorów i myjek
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 14 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ 15:obłożenie pola operacyjnego nr 2
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 15 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ 16:przyrządy do żywienia dojelitowego
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 16 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ 17:rurki intubacyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 17 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ 18:rurki tracheostomijne
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 18 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: CZĘŚĆ 19:worki do zbiórki moczu
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 19 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: CZĘŚĆ 20:materiały różne na blok operacyjny nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 20 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: CZĘŚĆ 21:materiały różne na blok operacyjny nr 2
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 21 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: CZĘŚĆ 22:rękawy do sterylizacji folia-papier
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 22 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: CZĘŚĆ 23:materiały do hemofiltracji nerek
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 23 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: CZĘŚĆ 24:akcesoria do ssaków elektrycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 24 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: CZĘŚĆ 25:materiały różne na blok operacyjny nr 3
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 25 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: CZĘŚĆ 26:zestaw do pomiaru metodą krwawą
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 26 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: CZĘŚĆ 27:zestaw do odsysania w układzie zamkniętym, nebulizatory
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 27 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: CZĘŚĆ 28:strzykawki do pomp infuzyjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 28 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: CZĘŚĆ 29:zestaw do wkłucia centralnego
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 29 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: CZĘŚĆ 30:zestawy oddechowe
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 30 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: CZĘŚĆ 31:system do nawilżania tlenu
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 31 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: CZĘŚĆ 32:zestawy ginekologiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 32 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: CZĘŚĆ 33:ostrza jednorazowego użytku do strzygarek chirurgicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 33 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: CZĘŚĆ 35:materiały jednorazowego użytku do zabiegów laryngologicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 35 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: CZĘŚĆ 37:akcesoria endoskopowe
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 37 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: CZĘŚĆ 38:butelki z podłożami mikrobiologicznymi do posiewów krwi kompatybilne z aparatem bacT/Alert
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 38 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: CZĘŚĆ 39:zestaw do pomp infuzyjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 39 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: CZĘŚĆ 40:narzędzia jednorazowego użytku do zabiegów chirurgicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 40 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: CZĘŚĆ 41:akcesoria do drenażu
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 41 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: CZĘŚĆ 42:jednorazowe wkłady do podawania kontrastu do automatycznego wstrzykiwacza Medrad Stellant CT D
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 42 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: CZĘŚĆ 43:zestaw do podciśnieniowego leczenia ran
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 43 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: CZĘŚĆ 44:podkłady higieniczne
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 44 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: CZĘŚĆ 45:zestawy zabiegowe
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 45 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: CZĘŚĆ 46:materiały medyczne nr 4
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 46 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: CZĘŚĆ 47:materiały medyczne nr 5
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 47 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: CZĘŚĆ 48:bielizna jednorazowego użytku
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 48 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: CZĘŚĆ 49:zestawy do pobierania i transportu wymazów
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 49 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: CZĘŚĆ 50:materiały eksploatacyjne do sterylizacji
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 50 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: CZĘŚĆ 51:materiały medyczne nr 6
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 51 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: CZĘŚĆ 52:materiały medyczne nr 7
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 52 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: CZĘŚĆ 53:rękawice medyczne-diagnostyczne nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 53 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: CZĘŚĆ 54:rękawice medyczne-chirurgiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 54 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: CZĘŚĆ 55:rękawice medyczne chirurgiczno-ortopedyczne nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 55 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: CZĘŚĆ 56:materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów bariatrycznych nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 56 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: CZĘŚĆ 57:zestawy zabiegowe, serwety
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 57 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: CZĘŚĆ 58:probówki do zagęszczania kału
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 58 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: CZĘŚĆ59:materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów bariatrycznych nr 2
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: CZĘŚĆ 60:ręczniki celulozowe
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 60 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: CZĘŚĆ 61:cewniki pośrednie i drobny sprzęt jednorazowy
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 61 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: CZĘŚĆ 62:gazowa linia pomiarowa
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 62 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: CZĘŚĆ 63:jednorazowe maski krtaniowe
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: CZĘŚĆ 64:przyrządy do przetaczania płynów w terapii infuzyjnej
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 64 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: CZĘŚĆ 65:klipsy tytanowe
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 65 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: CZĘŚĆ 67:elementy zużywalne do wieży artroskopowej
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: CZĘŚĆ 69:zgłębniki zołądkowe
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: CZĘŚĆ 70:akcesoria endoskopowe nr 2
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 70 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: CZĘŚĆ 71:materiały eksploatacyjne do sterylizacji nadtlenkiem wodoru (H2O)
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 71 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: CZĘŚĆ 72:akcesoria do sterylizacji do sterylizacji
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 72 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: CZĘŚĆ 73:kaniula pediatryczna
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 73 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: CZĘŚĆ 74:żel do cewnikowania
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 74 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: CZĘŚĆ 75:materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów urologicznych nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 75 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: CZĘŚĆ 77:materiały zużywalne do zabiegów urologicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 77 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: CZĘŚĆ 78:worki laparoskopowe
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: CZĘŚĆ 79:rękawice medyczne chirurgiczno-ortopedyczne nr 2
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 79 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: CZĘŚĆ 80:materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów urologicznych nr 2
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 80 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: CZĘŚĆ 81:gąbka hemostatyczna
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 81 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: CZĘŚĆ 82:zestaw endoskopowy do tamowania krwawień
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 82 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: CZĘŚĆ 83:strzykawki z solą fizjologiczną
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 83 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: CZĘŚĆ 84:bielizna jednorazowego użytku nr 2
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 84 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: CZĘŚĆ 87:materiały medyczne jednorazowego użytku do badań urodynamicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 87 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: CZĘŚĆ 88:akcesoria jednorazowego użytku do posiadanego przez szpital urządzenia AIRVO 2
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 88 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: CZĘŚĆ 90:materiały zużywalne wielorazowego użytku do zabiegów urologicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 90 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: CZĘŚĆ 93:materiały medyczne jednorazowego i wielorazowego użytku do aparatu do znieczuleń
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 93 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: CZĘŚĆ 94:elementy zużywalne do aparatu do oddymiania
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 94 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: CZĘŚĆ 95:rękawice medyczne chirurgiczno-ortopedyczne nr 3
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 95 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: CZĘŚĆ 96:zestaw pobraniowy do badania w kierunku owsicy
Beschreibung: Szczegółowy opis CZĘŚCI 96 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 86