2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístrojové vybavení pro Hamzovu léčebnu k rozvoji rehabilitační péče – oddíl 11 mechanické přístroje
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka následujících přístrojů (zdravotnického prostředku definovaného zadavatelem): • Část 1 VZ - Magnetoterapeutický přístroj s aplikátory • Část 2 VZ - Přístroj pro lymfodrenáž s příslušenstvím • Část 3 VZ - Motomed do lůžka • Část 4 VZ - Motomed HKK a DKK se zárukou min. 24 měsíců, včetně montáže, instalace a uvedení dodaného zařízení do provozu (pokud si konkrétní položka instalaci a uvedení do provozu vyžaduje), předvedení funkčnosti a zaškolení obsluhy, v rozsahu dle přílohy č. 1 s názvem „Technický popis přístroje“ zpracované v 1/2026, s cílem vybavení pracoviště zadavatele/kupujícího novým, nerepasovaný a nepoužitým zdravotnickým prostředkem přístrojového charakteru s rokem výroby ne starším 2025 a s minimální dobou použitelnosti přístroje 10 let. Podrobný rozsah předmětu zadávané veřejné zakázky je uveden v obchodních podmínkách (v návrhu Kupní smlouvy a Servisní smlouvy – viz přílohy č. 1a + 1b Svazku 3 zadávací dokumentace).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Magnetoterapeutický přístroj s aplikátory
Beschreibung: Magnetoterapeutický přístroj s aplikátory Podrobný rozsah předmětu zadávané veřejné zakázky je uveden v obchodních podmínkách (v návrhu Kupní smlouvy a Servisní smlouvy – viz přílohy č. 1a + 1b Svazku 3 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0004
Titel: Motomed HKK a DKK
Beschreibung: Motomed do lůžka Podrobný rozsah předmětu zadávané veřejné zakázky je uveden v obchodních podmínkách (v návrhu Kupní smlouvy a Servisní smlouvy – viz přílohy č. 1a + 1b Svazku 3 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Motomed do lůžka
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: Přístroj pro lymfodrenáž s příslušenstvím
Beschreibung: Přístroj pro lymfodrenáž s příslušenstvím Podrobný rozsah předmětu zadávané veřejné zakázky je uveden v obchodních podmínkách (v návrhu Kupní smlouvy a Servisní smlouvy – viz přílohy č. 1a + 1b Svazku 3 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: 2