2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 829 od km 14+860 do km 21+999
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu zamówienia pn.: Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 829 od km 14+860 do km 21+999. 2. Dokumentacja projektowa jest dostosowana do zidentyfikowanych potrzeb osób z niepełnosprawnościami i zgodna z koncepcją uniwersalnego projektowania.
Vorherige Bekanntmachung: 391414-2023
Interne Kennung: DZU.371.73.2023.mg
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: I.Zakres projektowanej inwestycji obejmuje następujące roboty branżowe: BRANŻA DROGOWA -ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE (w tym TABLICE INFORMACYJNE I PAMIĄTKOWE) -ROBOTY ZIEMNE -ODWODNIENIE KORPUSU DROGOWEGO -PODBUDOWY -NAWIERZCHNIE -ROBOTY WYKOŃCZENIOWE -OZNAKOWANIE DRÓG I URZĄDZENIA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU -ELEMENTY ULIC BRANŻA SANITARNA -KANALIZACJA DESZCZOWA -PRZEBUDOWA I ZABEZPIECZENIE SIECI WODOCIĄGOWEJ I KANALIZACJI SANITARNEJ -PRZEBUDOWA I ZABEZPIECZENIE SIECI GAZOWEJ -BRANŻA ELEKTRYCZNA -BUDOWA OŚWIETLENIA DROGOWEGO -PRZEBUDOWA I ZABEZPIECZENIE LINII ELEKTROENERGETYCZNYCH BRANŻA TELETECHNICZNA -PRZEBUDOWA I ZABEZPIECZENIE INFRASTRUKTURY TELEKOMUNIKACYJNEJ -BRANŻA KONSTRUKCYJNA - ROZBIÓRKA OBIEKTÓW KUBATUROWYCH II.Zamawiający przewiduje zamówienia o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych na wartość nie większą niż 3252032,52 zł netto. Zamówienie będzie mogło być udzielone na drodze objętej zakresem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia będzie obejmował:roboty przygotowawcze, wycinkę oraz karczowanie drzew i krzewów, rozbiórki elementów dróg i ulic, wykonanie wykopów i nasypów, wykonanie podbudów, wykonanie nawierzchni z mieszanki destruktu i kruszywa łamanego, wykonanie konstrukcji nawierzchni chodników i pierścieni rond, wykonanie warstw bitumicznych oraz konstrukcji nawierzchni jezdni drogi, ścieżki rowerowej/ciągu pieszo-rowerowego, nawierzchni i konstrukcji stanowiska do kontroli, zatok autobusowych, ułożenie geowłókniny separacyjnej, umocnienie skarp i rowów, budowę zjazdów, budowę elementów ulic, wykonanie innych robót, budowę przepustów pod koroną drogi i zjazdami, wykonanie oznakowania poziomego, pionowego i urządzeń BRD, uporządkowanie terenu, wykonanie odwodnienia korpusu drogowego, roboty wykończeniowe, roboty związane z wykonaniem oświetlenia, roboty związane z przebudową i zabezpieczeniem sieci energetycznych, teletechnicznych, kanalizacji deszczowej, sieci wodociągowych, gazowych oraz innych sieci. Warunki na jakich zostaną udzielone zamówienia podobne: -Przeprowadzone zostaną negocjacje, na których strony ustalą szczegółowy zakres zamówienia, termin wykonania zamówienia i wysokość wynagrodzenia, -Wykonawca zamówienia podstawowego wykona je w takim samym standardzie jak dla zamówienia podstawowego. III. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania na postawie art. 257 Pzp, jeżeli środki z Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostanły mu przyznane. IV. Zamawiający przewiduje wymagania wskazane w art. 95 ust. 1 w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, o których mowa w pkt XXVI.1.SWZ w zakresie realizacji zamówienia. V. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych - szczegółowe uzasadnienie zawarte jest w SWZ. VI.Zamawiający przewiduje płatności częściowe zgodnie z postanowieniami projektu umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45111100 Abbrucharbeiten