See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zastępcza komunikacja autobusowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zastępczej komunikacji autobusowej, zamówienie zostało podzielone na trzy zadania: Zadanie nr 1: Kraków Batowice - Kraków Nowa Huta – Kraków Główny Zadanie nr 2: Zabierzów – Trzebinia Zadanie nr 3: Kozłów – Charsznica – Sosnowiec Dańdówka – Katowice – Sosnowiec Daańdówka
Vorherige Bekanntmachung: 317052-2026
Interne Kennung: Kr.240.1721.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, której nie można było wcześniej przewidzieć. Konieczność uruchomienia zastępczej komunikacji autobusowej wynika z zarządzenia przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. z dnia 16.04.2026 r. zamknięć torowych od 14.06. -29.08.2026 r, powodujących brak możliwości realizacji połączeń kolejowych , co wymaga uruchomienia zastępczej komunikacji autobusowej. Skrócenie terminu jest uzasadnione wobec konieczności zapewnienia ciągłości przewozów pasażerskich oraz nieprzerwanego funkcjonowania publicznego transportu pasażerskiego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1-Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Kraków Batowice - Kraków Nowa Huta – Kraków Główny
Beschreibung: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku: Kraków Batowice - Kraków Nowa Huta – Kraków Główny
Interne Kennung: 1.Kr.240.1721.2026-zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2-Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Zabierzów - Trzebinia
Beschreibung: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku: Zabierzów - Trzebinia
Interne Kennung: 2.Kr.240.1271.2026-zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3-Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Kozłów – Charsznica – Sosnowiec Dańdówka – Katowice – Sosnowiec Dańdówka.
Beschreibung: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku: Kozłów – Charsznica – Sosnowiec Dańdówka – Katowice – Sosnowiec Dańdówka.
Interne Kennung: 3.Kr.240.1271.2026-zadanie 3