430505-2025 - Wettbewerb
Polen – Straßenbauarbeiten – Budowa drogi pieszo-rowerowej oraz drogi dojazdowej do Centrum Sportu i Rekreacji "MORGI" w Łodygowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa drogi pieszo-rowerowej oraz drogi dojazdowej do Centrum Sportu i Rekreacji "MORGI" w Łodygowicach
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje budowę: 1. Drogi pieszo-rowerowej do Centrum Sportu i Rekreacji "MORGI" w Łodygowicach w ramach zadania pn. „Rozwój zeroemisyjnej mobilności nad Jeziorem Żywieckim i Międzybrodzkim - budowa dróg pieszo-rowerowych” w zakresie opisanym w dokumentacji jako etap III tj.: • budowa ciągu pieszo-rowerowego przy połączeniu z ul. Przemysłową o szerokości łącznej 3,0 – 5,0 m i nawierzchni bitumicznej • budowa drogi pieszo-rowerowej o szerokości 3,0 m i nawierzchni bitumicznej • budowa obiektów małej architektury • nasadzenia zieleni wysokiej i niskiej • oznakowanie pionowe i poziome wraz z elementami brd. 2. Drogi dojazdowej do Centrum Sportu i Rekreacji "MORGI" w Łodygowicach w ramach zadania pn. „Rozwój zeroemisyjnej mobilności nad Jeziorem Żywieckim i Międzybrodzkim - budowa drogi do Centrum "MORGI" w Łodygowicach” w zakresie opisanym w dokumentacji jako etap III tj.: • budowa drogi klasy D o szerokości 5,0 m z poszerzeniem w łukach (jako droga oznaczona znakiem D-40) o nawierzchni bitumicznej • budowa obiektów małej architektury • nasadzenia zieleni wysokiej i niskiej • oznakowanie pionowe i poziome. Zakres inwestycji oznaczono w pliku pn. podzial_na_etapy Przedmiot zamówienia został opisany szczegółowo w dokumentacji technicznej, stanowiącej załącznik do SWZ, przedmiarach robót stanowiących załącznik do SWZ oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiącej załącznik do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45100000 Baureifmachung
5. Los
LosLOT-0001