2. Verfahren
Verfahren
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU - III/41923 NÁSEDLOVICE – DRAŽŮVKY
Beschreibung: Předmětem zakázky je provedení zesílení obrusné vrstvy ACO 50 mm na vyrovnaný povrch s lokální sanací podloží s obnovou vodorovného dopravního značení. Lokální sanace podloží v celkové ploše 920 m2. Celková délka opravovaného úseku činí 4 461 m. Opravovaný úsek se nachází v provozním staničením 1,486 - 5,947 km.
Interne Kennung: RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU - III/41923 NÁSEDLOVICE – DRAŽŮVKY
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001