See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA O PROVÁDĚNÍ STAVEB SÍTÍ ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ
Beschreibung: V případě Části 1 VZ bude předmětem Dílčích zakázek zadávaných na základě Rámcové smlouvy 1 především: (a) provedení stavby Optické konektivity a provedení souvisejících stavebních prací podle Projektové dokumentace ve smyslu čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 1; (b) uzavření Konečných smluv ve smyslu čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 1; (c) podání návrhu na vklad služebnosti do katastru nemovitostí na základě Konečné smlouvy či Konečných smluv; (d) zastupování Zadavatele v řízení o povolení vkladu služebnosti či vkladu vlastnického práva podle Konečné smlouvy či Konečných smluv ve smyslu čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 1 do katastru nemovitostí před příslušným katastrálním úřadem; (e) zanesení do Systému společnosti CETIN tak, jak je tento definován v čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 1, každé informace o stavu či stadiu řízení o povolení vkladu služebnosti podle Konečné smlouvy či Konečných smluv ve smyslu čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 1 do katastru nemovitostí, jakož i informace o skončení takového řízení; (f) zhotovení Dokumentace skutečného provedení ve smyslu čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 1; (g) drobné stavební práce, určené Dílčí smlouvou ve smyslu čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 1, a to způsobem a za podmínek stanovených v Rámcové smlouvě 1 a příslušné Dílčí smlouvě. V případě Části 2 VZ bude předmětem Dílčích zakázek zadávaných na základě Rámcové smlouvy 2 především: (a) provedení stavby Základnové stanice a Přívodního vedení k Základnové stanici, přípojky NN a provedení dalších souvisejících stavebních prací podle Projektové dokumentace ve smyslu čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 2; (b) uzavření Konečných smluv ve smyslu čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 2; (c) podání návrhu na vklad služebnosti do katastru nemovitostí na základě Konečné smlouvy či Konečných smluv; (d) zastupování Zadavatele v řízení o povolení vkladu služebnosti či vkladu vlastnického práva podle Konečné smlouvy či Konečných smluv do katastru nemovitostí před příslušným katastrálním úřadem; (e) zanesení do Systému společnosti CETIN tak, jak je tento definován v čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 2, každé informace o stavu či stadiu řízení o povolení vkladu služebnosti podle Konečné smlouvy či konečných smluv do katastru nemovitostí, jakož i informace o skončení takového řízení; (f) zhotovení Dokumentace skutečného provedení ve smyslu čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 2; (g) drobné stavební práce, určené Dílčí smlouvou ve smyslu čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 2, a to způsobem a za podmínek stanovených v Rámcové smlouvě 2 a příslušné Dílčí smlouvě.
Interne Kennung: RÁMCOVÁ DOHODA O PROVÁDĚNÍ STAVEB SÍTÍ ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232300 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Fernsprech- und Fernmeldeleitungen, 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz, 32521000 Fernmeldekabel, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 44212263 Gittermasten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Minitendr 3. etapa – Běštín, Část 2 - MOBIL
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření Dílčí smlouvy za podmínek určených Zákonem a za podmínek ujednaných Rámcovou smlouvou o provádění staveb sítí elektronických komunikací – stavby pro mobilní 5G připojení. Konkrétně se jedná o stavbu pro mobilní 5G připojení v dané lokalitě, přičemž dílčí zakázka obsahuje: i. Dodávku Základnové stanice a Přívodního vedení k Základnové stanici, přípojky NN a provedení dalších souvisejících stavebních prací podle Projektové dokumentace; ii. uzavření Konečných smluv; iii. podání návrhu na vklad služebnosti do katastru nemovitostí na základě Konečné smlouvy či Konečných smluv; iv. zastupování společnost CETIN v řízení o povolení vkladu služebnosti či vkladu vlastnického práva podle Konečné smlouvy či Konečných smluv do katastru nemovitostí před příslušným katastrálním úřadem; v. zanesení do Systému společnosti CETIN na https://nc.cetin.cz/eportal/ každé informace o stavu či stadiu řízení o povolení vkladu služebnosti podle Konečné smlouvy či Konečných smluv do katastru nemovitostí, jakož i informace o skončení takového řízení; vi. zhotovení Dokumentace skutečného provedení, a vii. drobné stavební práce, určené Dílčí smlouvou.
Interne Kennung: Minitendr 3. etapa – Běštín, Část 2 - MOBIL
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32521000 Fernmeldekabel, 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz, 45232300 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Fernsprech- und Fernmeldeleitungen, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 44212263 Gittermasten