See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van informatiebeheerdiensten
Beschreibung: Het doel van het contract is het sluiten van een niet-exclusieve raamovereenkomst met ver-schillende ondernemingen voor de uitvoering van taken van informatiebeheer of de terbeschik-kingstelling van gespecialiseerde adviseurs in informatiebeheer. Het zal met maximum 3 be-drijven afgesloten worden.
Interne Kennung: CW27706/PVH/CO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72500000 Datenverarbeitungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CW27706/PVH/CO - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72512000 Dokumentenmanagement